Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tapasztalatok a 800 kalória...

Tapasztalatok a 800 kalória alatti étkezésről?

Figyelt kérdés

Ha valaki mozgás szegény életet folytat, és heteken át csak ennyit eszik és felesleges izomzattal nem nagyon rendelkezik akkor valamennyit fogyhat?

Pl ha alapanyag cseréje 1400 .



2015. aug. 17. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
én napi 300-500 kalória között szoktam enni, kb 20 kiló túlsúly volt rajtam, másfél hónap alatt fogytam 10 kilót. Bár én mozgok mellette, és évekig versenyszerűen sportoltam előtte.
2015. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már sajnos az izomzatom nagy részét elvesztettem a sok fogyókúrával szerintem, mert azóta sokkal löttyedtebb vagyok és a rendszeres kerékpározást is abbahagytam.

Annyira idegesít hogy hiába eszem kevesebb kalóriát hiába eszek mást sem kilóban sem cm-ben nem látok változást.

Annyira dühít, mindjárt vége a nyárnak és nincs semmi változás a testemen.

Egyébként 1100-1600 Kcal-között ettem eddig.

Tornáztam eddig minden nap valamit, mégsem fogytam.

Valami drasztikus módszer kell.

Nem hiszem el hogy nem tudok megszabadulni 17 kg feleslegtől.

2015. aug. 17. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert hülyék vagytok, 800 kcal alatt enni? ezek után nem is csoda ha izomvesztés lesz a vége. napi adag 1500-1800, és mellé edzés, akkor heti 1-1,5 kiló lemegy.
2015. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem hiszed, hogy van rajtad lebontható izom, az még ott van, még a szívnek is nekimegy a test éhezéskor.


Koplalástól csak hízékonyabb leszel, nyilván a jelenlegi állapothoz is hozzájárult. A fogyókúrák hizlalnak a legjobban.

Egyébként meddig, milyen intenzitással, mit tornáztál? Mikor vártad az eredményeket? Hogy étkeztél?

Volt itt régebben egy kérdés, amiben egy csaj panaszkodott, hogy semmit sem fogy, közben kiderült, hogy havi három kiló mínusz megvolt neki.

2015. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi 300-1000 kalóriáig szoktam enni elég tág a keretem ha valamit megkívánok akkor megeszem , nyár eleje óta 11,5 kiló ment le , nekem beválik és tudom tartani
2015. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Koplalással tipikusan fogy az ember, igen, bár megvannak a kockázatai. Azt értem, hogy kevés izomtömeggel úgy gondolod, hogy kevesebbet veszthetsz, ez lehet, hogy igaz is, de nem lennék benne biztos. Kockázatos játék a saját testeddel... Ha a fehérjebeviteled megfelelő, akkor azért normális test nem bontja el a szükséges izmokat, de akkor is kockázatosnak tartom s inkább a mozgást növelném, ami növeli a kalóriadeficitet, de értelmesebb iránynak tűnik a valószínűleg határottan nagyobb tápanyagbevitel és a tarthatóbb fogyókúra miatt.


Ja és inkább az anyagcserét kellene javítani, ha az lassú.


S lassú anyagcserénél máshol van az a szint, ahol már azt állíthatjuk, koplalsz, de 800 alámenni... Brutális.

17 kilóhoz koplalással is idő kell, ez semmiképp nem jó.


Mennyi a súlyod, magasságod, hogy ilyen kétségbeesett megoldásokhoz akarsz folyamodni?

2015. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
160 cm és 65 kg.
2015. aug. 18. 06:56
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
kedves kérdező, neked kb 1800 kcal vagy felette van az alapanyagcseréd csak úgy szólok....
2015. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!