Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezzel az étrenddel le tudok...

H@jn@lk@ kérdése:

Ezzel az étrenddel le tudok fogyni a bikini szezonig?

Figyelt kérdés
Reggelire zabkását eszek, tízóraira gyümölcsöt. Ebédre általában egy teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset. Vacsorára mindig azt eszem amit épp főztek otthon, de csak keveset. Ez általában tészta vagy krumpli szokott lenni, vagy rizs. Tejterméket nem fogyasztok mert laktózérzékeny vagyok. Ha így étkezem lefogyhatok a bikini szezonig, vagy ez túl sok kalória meg szénhidrát? Néha szoktam enni sütit is mert szeretek sütni.
2016. nov. 28. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

számold ki, hogy ez mennyi kalória


min 1200 kalóriát kell bevinned egy nap


azonban ne feledkezz meg a mozgásról sem, végezz kardió és aerob edzéseket, súlyzózzál is, ha kitartó vagy, akkor minden sikerülhet :)

2016. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam a kalória számláláson de nem tudom hogy kell kiszámolni pl egy tál krumpli kalóriáját. Mert az előre csomagolt termékeken ott van de ezeken meg a szendvicseken nincs
2016. nov. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellene még fehérje és sok zöldség, a vacsorádhoz és az ebédedhez. Tojás, hús. A tészta/krumpli/rizsből minél kevesebb.
2016. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tésztát és a krumplit el kéne felejteni. Ebédre enni amit előző nap főzöl estére valami könnyű zöldség+ hús kombót.

Amúgy ajánlom a kalóriabázis.hu-t beírod a mennyiséget amit ettél és ő kiszámolja neked közelítőleg jól.

2016. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz. Kalóriabázis nagyon sokat segít, nekem bevált.
2016. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!