Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm vagyok, és 77 kg. Itt...

173 cm vagyok, és 77 kg. Itt lesz lassan a bikini szezon, és fogyni szeretnék! Segitenétek? /bőv. Lent/

Figyelt kérdés
Szoval.. Nem làtszik rajtam annyitra a a sulyfelesleg, de engem zavar.. Szeretnék nyaron jol kinezni, de nem csak ezert szeretnék egy kicsit lefogyni.. Szerintetek mi lenne a legjobb modszer? Ha sport, akkor mennyi/milyen.. étrend vagy valami ilyesmi? Szivesen elfogadok minden jó tanacsot! 14/l Elore is nagyon koszonom! :)

2014. márc. 19. 13:51
 1/7 anonim válasza:
11%
Az hogy maradj így és légy elégedett magaddal :)
2014. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) De szerinted nem túl sok a 77 kg? Nem utalom magam, semmi ilyenrol szo sincs, csak egy kicsit szeretnék lefogyni, talian egeszsegugyi szempontbol is jó lenne.. ezert varok tanacsokat! :)
2014. márc. 19. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni, akkor lemegy a fölösleg és az alakod is jobb lesz.
2014. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oke, de mit? Gorkorcsolyazas, bicajozas, ezek jok? Ha igen mennyi ideig kell pl. bicikliznem? Fel ora/nap?
2014. márc. 19. 14:31
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem sok,de ha nagyon leszeretnél adni pár dekát akkor futás,felülés hasonlók vagy ez http://www.youtube.com/watch?v=8eWCOKgdHxg
2014. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugye ennek már egy éve, az előző bikiniszezon környékén már nekifeküdtél hogy IDÉN jó formában légy, ugyanis már nincs időd helyes életmódot kialakítani, megszokni és még eredményeket is elérni. Ugyanis az életmódot eleve nem határidő jellemzi, hanem hogy eszerint élsz.


Tehát azzal indul hogy elfelejted a nyári fogyást, és szimplán csak jól/jobban élsz mint eddig.


Amúgy paleo táplálkozás és jógázás, taichizás, fegyencedzés (gyúrás) ezek kellenek, minőségi mozgásnak.

2014. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az a video nagyon hasznos, koszonom! :) Hát, megprobalok egeszsegesen etkezni, utolso neked is köszi! :)
2014. márc. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!