Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasból hogy tudnék eredményese...

Hasból hogy tudnék eredményesen fogyni?

Figyelt kérdés
Alapjáraton elég testes lány vagyok. Vastag comb, nagy fenék, has, vastag karok, nagy mellek. De szerencsére nem olyan 'folyós' kövér. Lassan közeledik a nyár és már zavar ez a testalkat. Elég nehezen fogyok, és én már akkor nagyon hálás lennék ha a hasamból menne le valamennyi. A combom meg a fenekem nem is zavarna annyira. Tud valaki valami jó tippet adni? Köszönöm előre is :)

2013. márc. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a hasonló kérdésekre adott válaszokat, akkor hamar ki fog derülni, hogy NINCS HELYI FOGYÁS. Nem lehet a zsírleadást csak a hasra összpontosítani, ez nem így működik. Ráadásul főleg nőknél jellemző, hogy onnan megy le utoljára ahová először lerakódik.

A jó tipp: megfelelő táplálkozás és cardio edzések meghozzák az eredményt, de persze idő kell hozzá...

2013. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, de úgy gondolom h nem azt írtam h CSAK a hasamból szeretnék fogyni, úgy hogy kérlek ne nézz hülyének..

egyébként meg tényleg köszönöm :)

2013. márc. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!