Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vettem az Aldiban ch. Csökkent...

Vettem az Aldiban ch. Csökkentett kenyérkét. Felvittem a cal. Bázisra, csupa zsir. Hát ez nem csalás? Majdnem elvitte a zsir"csikomat".

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami CH csökkentett, az általában zsírosabb. Mivel CH helyett valamit kell bele tenniük, amitől kenyér lesz. A legtöbb CH csökkentett pékárú vagy zsíros vagy tele van szójafehérjével. Én inkább havonta megeszem 1-2 szelet rendes kenyeret.
2016. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

CH-csökkentett, nem zsír- és kalóriaszegény. Ha meg light egy termék, akkor tele van CH-val.


Ha valamit elveszel, azt pótolni kell, hogy fogyasztható maradjon. A végén semmi se maradna belőle.

2016. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, mindig tanul az ember... Tényleg azt hittem, hogy azért ilyen drága, mert minden csökkentett. Mindegy többet nem veszek. Eddig legjobban a rozsos-magos rendes piaci- nem szeletelt kenyér izlik. Fél kiló 260 ft. meg az Auchan gyökér kenyere. Azt a nehéz féltéglát- valami német - nem tudom megenni, nekem savanyu.
2016. dec. 4. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A zsírtartalma azért magas, mert tele van magvakkal. Viszont emellett magas a fehérje tartalma is.

Tanácsként mondom, nem kötekedésből, hogy mikor leveszel a polcról egy terméket nem árt elolvasni a cimkét, hogy miből mennyit tartalmaz. Aki tudatosan étkezik, diétázik annak ez alap.

Amúgy én kifejezetten szeretem ezt a kenyeret. Én azokon a napokon eszem mikor alapból minimális a ch bevitelem, de a zsír magas.


És a hazugság margójára még annyit hozzátennék, hogy a tk. kenyerek, rozskenyerek cimkéjét sem árt átbogarászni, ugyanis sokszor a búzaliszt a fő összetevője (a fő összetevő szerepel mindig első helyen a felsorolásban) és ez az igazi átverés...

2016. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan kenyérféle, amiben szinte semmi nincs (nem bolti), de szerintem az olyan is... De készíthet otthon az ember rostból és vízből kenyeret, ha akar. Nekem úgyis kell kalória az élethez, így nincs bajom azzal, ha az ételeim tartalmasak.

Oda kell figyelni, ez ilyen.

Egyébként arról nem a kenyér gyártója tehet, hogy olyan picike a zsír csíkod... Úgyse lehet a ch-t és a zsírt egyszerre kerülni, bár gondolom, eszel azért szénhidrátos dolgokat, csak pont a kenyérre nem akarsz túl sokat szánni a bizonyára nem túl nagy keretből. De nem kell sok kenyeret enni... Gyűjts infót s döntsd el, neked mi a jó.

Az nem csalás, hogy egy ch csökkentett dolog ch csökkentett és zsírnövelt, ez még kissé várható is.

2016. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én ezért otthon sütöm gépben, legalább tudom mi van benne. Így is egy egész értékkel jobb tőle a cukrom.

Tönköly, fehér bl50, rozslisz, zabpehely,lenmag. ennyi.

2016. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
50 g-os a napi zsirmennyiségem. 120 a ch. kb 7O napja tartom, nem lépem át. Bevallom először a zsiré volt a legnehezebb, de már nem. ezért esett rosszul, mikor beirtam egy adag ch.cs.kenyeret, és akkorát ugrott a zsir csik, hogy na... Ezért lepődtem meg. Még nem vagyok profi, néha beleszaladok valamik ilyen okosságba. Kenyeret sütni nem tudok, gépem nincs, és mikor volt, akkor sem izlett az otthoni.
2016. dec. 4. 17:44
 8/14 A kérdező kommentje:
15 kg. minusz volt a cél, ami meg is van, de még ráhuznék vagy ötöt, és most megállt. Stagnál egy hónapja. Szedni semmit nem szedek, csak tartom az ezerötszáz cal-t.
2016. dec. 4. 17:46
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem beállt a szervezeted az 1500 kalóriára, én tuti emelném fokozatosan, mondjuk 50 kalóriával/hét. Nagyon tartalékol a szervezeted. Ha meg mozogsz, akkor végképp többet kellene enned, és megindulna az utolsó pár kiló is.
2016. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy csinálnád? A makrókat is emelni kéne hozzá. Igy sem tudom megenni az 1500 kalóriát, mert elfogynak a csikjaim / makrók /.
2016. dec. 6. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!