Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vettem az Aldiban ch. Csökkent...

Vettem az Aldiban ch. Csökkentett kenyérkét. Felvittem a cal. Bázisra, csupa zsir. Hát ez nem csalás? Majdnem elvitte a zsir"csikomat".

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor sok már az 1500 kcal (nem tudom, mennyi lehet a kalóriaigényed, de ha nem vagy se nagy, se izmos, se kövér, se aktív, se gyors anyagcseréjű, akkor ennyivel nem várhatsz fogyást, max. igen lassút), bár spontán pár hét stagnálásról hallottam már sokszor, néha vannak érdekes dolgok.


Ha emeled a kalóriát, a makrók is változnak, nyilván :)

Tipikusan az energiát adó makrónak illik nőnie, ami a legtöbbeknél a szénhidrát. Hiszen a fehérjeigény nem változik és a minimális zsírigény sem.

2016. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem csalás, nem zsírszegény volt ráírva. :) Vagy-vagy. Minden nem lehet egyszerre. Nézz meg egy 0% zsírtartalmú gyümölcsjoghurtot, mennyi cukor van benne. :)
2016. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
24%

Mi a baj a zsírral? A szénhidrát hízlal, a zsír nem! :D én az aldis szénh.csökkentett kenyeret eszem szalonnával, tejszínes görög joghurtokat, sajtokat. A tésztakat minimalisan ettem és 12 kg-t fogytam :-p a szénhidratokkal kell vigyázni, lisztek, cukrok. A szénhidrat alakul zsírrá át szervezetben!

Csak egy kis biokémia :D

2018. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igaz, eltelt három év, de jelenthetem, hogy a kivánt kb 20 kg lement. Sulyom stagnál 2 éve. Még öt kg-ot szeretnék leadni, de lehetetlen számomra. Töretlenül irom a naplót. Fehérje továbbra is 90 g. Szénhidrát 150, zsir 50 g. 185 cm vagyok, 62/ N. és jelenleg 110 kg. 130 -ról indultam 3 éve. Nem csalok. Mozgás kevés szobabico, ellipszis, csavargás. Nem vagyok beteg, évi kétszer két hét melegvizes kezelés.:) Lehet, hogy már soha nem fogok veszteni ebből a sulyból- egészségesen?
2019. szept. 21. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!