Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha elkezdek diétázni akkor...

Ha elkezdek diétázni akkor csak a zsír tömegből vagy az izomból fog lemenni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 18:54
 1/7 ElekTamás88 ***** válasza:
Szia! Megfelelő táplálkozás mellett csak a zsírtömegből fog lemenni. A lényeg, hogy rendszeresen mozogj és ügyelj a táplálkozásodra egyaránt. Izmot akkor is veszíthetsz, ha nem diétázol, azonban nem megfelelő a test fehérje, kalcium, vagy energia ellátása. Ezért is ajánlják az edzők a szárnyas húsok fogyasztását diéta során is. A szárnyas húsok nem annyira zsírosak, de megfelelő mennyiségben elegendő fehérje ellátást tudnak biztosítani.
2017. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az nem fogy izomból aki vérprofi a táplálkozásban és edzésben, és van mögötte néhány év tapasztalat. És/vagy koxol.


Te fogyni fogsz abból is.

2017. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld
2017. márc. 21. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miket írnak az előzők.


A testsúlycsökkenés mindig izomvesztességgel jár. Kalóriamegvonáskor nem csak zsírbontás történik még megfelelő táplálkozás során sem.


Üdv: egy orvosis

2017. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ElekTamás88 ***** válasza:
100%

Kedves orvosis! Saját tapasztalatom osztottam meg. 101-102kg-ról 80kg-ig meg sem álltam. Csupán zsírveszteség történt, izmom érezhetően, s mérhetően szintúgy megmaradt, sőt.. Semmilyen csodaszert nem használtam, csupán a helyes táplálkozásomra és rendszeres mozgásra figyeltem.

Mint sok történetben olvasható, sokan nem tudnak fogyni, ami lehet genetika, de lehet nem megfelelő a teste reakciója az adott diétához és edzésprogramjához. Az én testem erre a programra reagált a leghatékonyabban, s miután elértem a célomat csak tartanom kell a testemet. Próbáltam már száz és száz különböző edzés és táplálkozás programot, de egyik sem volt olyan hatásos, mint kiismerni a testemet.

Egyébként aktív sportot űztem, napi 3 órás edzésprogrammal, azonban súlyos sérülést követően elhíztam, 73kg-ról mint írtam 102kg-ra. Akkor még kamasz korban voltam, tehát izomgyarapodás és rengeteg zsírhalmozódás is történt rajtam. 21 éves korom óta próbáltam faragni magamból, majd 8 év alatt sikerült elérni a célomat.

2017. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisz85 ***** válasza:
nincs fogyás izomvesztés nélkül, ez tény, a lényeg, hogy ez milyen mértéű. minél intenzívebb az edzés, és a kaja is pontos, precíz a nap 24 órájában, és a folyadékfogyasztás is ok, akkor ezt lehet minimalizálni amennyire csak lehet, de izom is fog lemenni, a lényeg, hogy nagyságrendekkel több zsír menjen le, mint izom.
2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy hétig csak tojást ettem,10 db/nap,különböző formában elkészítve és tejet ittam meg vizet,. Ezalatt 4 kilót fogytam.Előtte már évek óta súlyt emelek testépítés céljából.Az izmot fedő zsírból fogytam,ha hiszitek,ha nem a hét végére ugyanakkora súlyokkal edzettem,mint fogyókúra előtt.
2017. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!