Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit csinalhatok rosszul, hisz...

Mit csinalhatok rosszul, hisz puffadok?

Figyelt kérdés
2 hete nem ettem teljeskiorlesu pekarut sem, feher lisztet mar egy eve nem. 1 eve fogyokurazom, mar elertem a lapos has csodajat, amit sok edzesnek, erositesnek koszonhett. Viszont a hetekben, nem hogy pekarut, illetve zsemlet, vagy barmi hasonlo lisztes dolgot nem ezzem, de meg az etelbevitelet is szigoruan visszafogtam. Egy napom, ha jobb esetben reggeliztem, kezdodott egy almaval, majd delutan 2 fele valami zoldseges-husos (paroltzoldseg csirkemellel, salata tonhallal) dolgot ettem, vacsorat meg 6ora utan mar nem is tartottam. Fel 6kor ha vacsoraztam akkor az valamo zoldseg volt, vagy hasonlo, gyumolcsot nem is ettem delutanonkent, mert ugy hallottam, csak reggel szabad. De ezalatt a ket het alatt inkabb azt latom magamon, hogy felvagyok puffadva. Mi okozhatja? Mi tobbet tudnek tenni?
2017. márc. 29. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy wc-vel hogy állsz?

Nem vitted egy kicsit túlzásba az utóbbi napokban? Mert szerintem nagyon is.

Így látatlanban azt mondanám, hogy belassult az anyagcseréd és az elfogyasztott étel ott "áll" benned...

Nem tudom mi okból kezdtél el koplalni, de javaslom térj vissza a legutóbbi jól működő étrendedhez.

2017. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha így haladsz még hízni is fogsz, mert a szervezet a raktár készletéből fogja elvenni a neki szükséges energiát. Inkább hintáztasd a szénhidrát beviteled. Egyik nap kevesebb, másik nap több. Ez esetben a szervezet nem fog koplalni és nem szokik ehez hozzá.
2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csirkemell tonhal amit megettél az a gyümölccsel keveredik.

A gyümölcsben lévő cukrot nehezen tudja eljuttatni a sejtekbe az emésztőrendszer ha az étrended kalóriatartalmának nagy része zsír és fehérje márpedig az így sokáig dolgozik ez okozhatja a puffadást és igen az előzőnapi esti tonhal salátára hiába azelőtti nap etted arra a gyümölcs okozhatja a problémát. Gyümölcs +zsír az puffadást eredményez. Nem véletlen hogy az összes létező gyümölcsben nincs vagy minimális a zsírtartalom.

Nehogy ezután abba hagyd a gyümölcs fogyasztást hanem inkább a tápanyag százalékokat próbáld megváltoztatni.. több szénhidrát és ne koplalj:)

2017. ápr. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!