Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Puffadok és székrekedésem...

Puffadok és székrekedésem van. Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva, 170 cm vagyok és 60 kg, nő. Eszek zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret, fehérjét stb.
2015. nov. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Székrekedésem soha nincs.


Megpróbálnék rájönni, mitől puffadok (bár azt sem szoktam, de nem minden ételfajta esik jól).

2015. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Erölködünk:-))))) Nyögünk is közben.
2015. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál kólát, attól nem lesz székrekedésed. Valószínű hogy valamelyik étel okozza, meg azért próbálj naponta szobrot rakni a wc-n, akkor könnyebb azért.
2015. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor most egy cipőben járunk.Engem a tej mindig meghajt,savanyú ubi lé kis, poci torna.De úgy veszem észre a tej már mentette hatását :)
2015. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta sem jobb. Mennyi tejet szoktál inni? Sima tej? Hidegen/ melegen?
2015. nov. 7. 10:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Hány %-os? Minden érdekel! :D
2015. nov. 7. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen hiden 1- 2 pohár tej ,de ki kell tapasztalni kinek mi jó .Ha súlyos a hejzet vegyél maté teát erős hasmenést okoz .Így ha valamikor újra előjön, csak iszol a teából .És a torna is segít .
2015. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egy pohár vízben fel szoktam oldani fél mokkáskanálnyi aszkorbin savat (C vitamin por), és megiszom egyszerre. Legkésőbb fél óra múlva megyek is a wc-re. :)
2016. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!