Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után mit csinálhatok még?

Fogyás után mit csinálhatok még?

Figyelt kérdés
2014-ben (14 évesen) elértem a 98 kilót és akkor határoztam el (bevallom későn) a fogyást. Végig tornáztam és fogyókúráztam és mostanára értem el a -40 kilós fogyást. Most 169 cm 58 kg vagyok. Az lenne a gondom, hogy a köldököm és az alhasam teljes részén tiszta narancsbőrös vagyok és megnyúlt a bőröm. A másik legrosszabb pont a karom ott a legdurvább. Mit tehetnék, hogy eltüntethessem? HIIT kardiózom, de nem tudom mikor lesz változás a testemen, mert hiába fogytam le ha háj helyett most ilyen ocsmány hasam lett. Tehetek én még valamit vagy plasztika sebészhez kell forduljak?

2016. júl. 1. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
visszahízol. és lassan lefogysz. macerás, de tuti siker:/
2016. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez baromság! Nem azért küzdöttem, hogy aztán újra hájpacni legyek xd
2016. júl. 1. 22:16
 3/11 anonim válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy plasztikai sebészt ha annyira csúnya így a bőröd.
2016. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan vészes, hogy zavarna pl a járásban meg hasonlók, csak azért még sem annyira esztétikus. Tornával helyretudom hozni? És ha igen mennyi idő alatt?
2016. júl. 1. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt valószínűleg még egy orvos sem fogja tudni látatlanban megmondani. Keress fel egy szakembert!
2016. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de ha visszahíznál 5-6 kg-t attól nem lennél hájpacni. Ahhoz jó +20 kg kéne.

Mellesleg valamit nagyon elcseszhettél... Had találjam ki: Testképzavar és koplalás?

2016. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, áruld már el miért kéne híznom? Elértem azt amit sokan nem mert lusták vagy leszarták. Nem maradtam dagadék. Most miért kéne híznom?
2016. júl. 2. 01:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hízást szerintem tömegelésre értette az előző. Egyél napi 1,5-2g fehérjét x testsúly, plusz mellé emeld meg a kalóriabevitelt. Kemény és kitartó súlyzós edzés kell, majd ha felszedtél 5-8 kg izmot, akkor mehet a szálkásítás.
2016. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, tömegnövelésre gondoltam, de némi zsírban való hízással. A némi kb 20%-át jelentené a teljes hízásnak.

És szerintem azért lenne rá szükség, mert az ilyen emberek mint a kérdező általában zsírban is hiányt szenvednek. Márpedig abból valamennyi KELL a szervezetre.

És az, ahogy beszél magáról még mutat(hat) egy kialakuló félben lévő testképzavart, vagy koplalást, amit ezzel el is lehetne kerülni.

(By the way hiába kérdeztem rá direkt, hogy van-e a kérdezőnek.....)

2016. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem tornázz rá, de idővel alapból vissza kellene hogy húzódjon!

Én sem vagyok ebben teljesen biztos, csak apámnál így volt. Fiatalkorában kövér volt, de katonának küldték. Sokat kellett futniuk, enni sem kaptak rendesen, így egy hónap alatt 30 kg-t fogyott!!! Nagyon megereszkedett rajta a bőr, de azt mondta, hogy egy idő után az helyrejött

2016. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!