Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Letudok adni koplalással 10kg...

Letudok adni koplalással 10kg -ot?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 10kg felesleget 2017 május 31.-ére

akár koplalással is szerintetek sikerülni fog?

Sokan azt mondjátok hogy duplája jön vissza de unokatesóm is koplalással adott le 10kg-ot karácsonykor és 1kg se jött vissza rá mai napig

2 napja csak 500-1000kjc között eszem és mellé aerobik edzést is végzek sok gyümölcsöt zöldséget eszem de

ezekkel szerintem nem fog le menni 10kg ma koplaltam és ha 31.-ig koplalok lemegy a felesleg?



2017. máj. 4. 17:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nagyon önbizalomnövelő több kiló vizet és salakanyagot veszteni... Koplalással sem fogy egy normál ember heti 2 kiló fölött, ha nem edz s azt kevesen bírják evés nélkül... A tények makacs dolgok.
2017. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

166cm/60kg vagyok...

már 1kg-ot leadtam tehát sikerülni fog sztem és nem áljultam el....

szedek vitaminokat és citromos vizet iszok ....

2017. máj. 6. 17:38
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Azt csinálsz,amit akarsz. Lesz@rjuk.
2017. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Laylah ***** válasza:
100%
Vizet vesztesz, nem zsírt. Fogyás kezdeténél először mindig vizet ad le a szervezet, azért ugrik meg látványosan lefelé a mérleg nyelve. Az az egy kiló, amit vesztettél, legalább 80%-ban víz. Ne bízd el magad. Csak segíteni akartam, de ha ragaszkodsz a hülyeségedhez, csináld, te életed.
2017. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kiló után nem is fogsz elájulni..az majd egy-két hét múlva jön, de csak azután hogy romlanak a jegyeid amiatt hogy nem fogsz tudni koncentrálni.
2017. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
"és nem áljultam el...." - És ki garantálja, hogy egy hónapig citromos vizen élve nem is fogsz?????
2017. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy fog kinézni a szép pofikád, ha ájuláskor pl. épp az orrodra esel? Gondolkozzál már!!!
2017. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

19-es te se vagy normális. Majd megnézem, hogy hogy fogtok kinézni az összelöttyedt testetekkel, mert nem csak vizet, izmot is vesztetek ezzel a baromsággal.

Nem tudom, a szüleitek hol vannak...

2017. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!