Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogyott már...

Koplalással fogyott már valaki? ha igen mennyi idő alatt? SOS 18/L

Figyelt kérdés

Sürgősen le kell fogynom 3honap alatt nem erdekel hogy milyen következménye lesz de aki fogyott koplalassal az kérem mondjon el mindent

Csak épp annyit szeretnek le fogyni ameg meg nem lesz az az alak amire vágyom ...utána át alok az egezsegesebb életmódra és járni fogok konditerembe is ....egy fotózás miatt kell lefogynom

És a bunko emberek hanyagoljanak!!!


2017. márc. 7. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én betegség miatt fogytam 16-17kg-ot úgy 4 hónap alatt.

emésztőrendszeri betegség szóval volt, hogy 11 napig csak napi 500kcal energiát vittem be :)


Szóval nekem ne mondja ezek után senki, hogy nehéz a fogyás :D

2017. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapig semmit sem ettem. 2014 június 3.-án kórházbavittek 13-as bmi-vel. Az egész nyarat+ 3 hónapot töltöttem ágyban fekve a gyermekpszichiátria anorexiás részlegén. Pedig én csak pár kilót akartam fogyni, 45 kilósan át akartam térni az egészséges életmódra... Na persze.
2017. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gond csak az, hogy koplalással nem az álomalak lesz meg, hanem egy baromi beteges, ami fotózáskor nem a legjobb.
2017. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha koplalsz 3 hónapig, abból nem lesz fotózás, mert addigra teljesen lerobbansz. Ki akar lefotózni egy karikás szemű, beteges kinézetű, összefonnyadt figurát?
2017. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem erdekel hogy milyen következménye lesz"

Azért kíváncsi lennék, milyen fotózás az, ami bármilyen negatív, akár maradandó következményt is megér.

Egyébként igen, fogyott már valaki koplalással, nem lennél egyedüli a világtörténelemben.

De az is igaz, hogy én soha nem folyamodnék egy ennyire egyértelműen egészségtelen, kellemetlen, és gyakran félrevezető módszerhez. Nem tudom, mennyit akarsz leadni, de én 2 hónap alatt adtam le 8 kilót koplalás nélkül. (88-ról 80-ra.)

"Csak épp annyit szeretnek le fogyni ameg meg nem lesz az az alak amire vágyom"

Az viszont nem valószínű, hogy meglesz. Bár végső soron azt írtad, nem érdekelnek a következmények, azaz az sem, ha iszonyatosan taszító, beteges alakod lesz, csak a fogyás legyen meg...

2017. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy sovány legyek !

De Köszi az infokat puszi

:)

2017. márc. 8. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne koplalnod? Csökkentett szénhidrát bevitel, magasabb fehérjében gazdag termékek fogyasztása (csirkemell, tojásfehérje, sovány túró) rost, hogy a bélműködésed is rendbe legyen. Minek vágnád magad tönkre? Tudom nem az én dolgom, de hidd el ezzel is tudsz fogyni, ja és mellette ha neki állsz szobabringázni pl. heti 4-5x azzal még jobban haladhatsz az eltervezett alak megvalósítása felé. Ha érdekel amit írtam és van kérdésed még írj rám és szívesen segítek.
2017. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!