Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap "koplalással" mennyit?

2hónap "koplalással" mennyit?

Figyelt kérdés
Szisztok, az lenne a kérdésem hogy 2 hónap koplalással menyit lehet fogyni? Még mielőtt leírnátok hogy a 2x-ét hízom vissza meg halálom tudja, leszögezném hogy nem arról van szó hogy szó szerint semmit nem eszek. Eszek csak nagyon keveset és cukor,szénhidrát menteset.(egy nap pl.zabkása és ebédre valami teljes kiőrlésű szendvics vagy saláta vagy valami ilyesmi). Sokat utána olvastam a dolognak és nagyon sokan írták hogy lefogytak koplalással és utána áttértek egészséges életmódra és egy deka sem jött vissza.És valójában én is így tartom logikusnak.Személy szerint én nem tudnék izomból veszteni mivel nincs izmom (szó szerint, sosem voltam semmilyen sportban sem kitartó). Viszont Zsírban van kb 12-3 kg feleslegem. vega vagyok és ha sikerülne leadnom ezt a 12kg-ot áttérnék a vegánra (csak zöldség, gyümölcs..ÉS A VEGÁNSÁGRÓL NEM AKAROK VITÁT NYITNI AZZAL KAPCSOLATBAN HOGY EGÉSZSÉGES-E.) szóval szerintetek 2 hónap alatt ha 10-12kg-ot fogyok és utána egészségesen eszek akkor sikeres lesz a dolog? Előre is köszi a válaszokat:)

2017. ápr. 10. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Jó lesz, legalább a nyugdíj miatt nem kell majd aggódnod.


Félve kérdezem meg: mi lenne, ha nem 2 hónap múlva kezdenél el egészségesen étkezni, hanem most?

2017. ápr. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%

2 hónap alatt túl sok lenne az a 10-12kg.

A bőrödnek nem tenne jót. Inkább lassabban próbálj fogyni,mozgással ,egészséges étkezéssel. Mozgás nélkül elég nehéz lefogyni.

2017. ápr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már eldöntötted, hogy véghezviszed ezt a butaságot, szóval felesleges volt kiírni a kérdést, nemde?
2017. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Vegán vagyok, de van amit nem értek...

Mi az, hogy csak zöldséget, gyümölcsöt ennél? Az nem a vegánság, az egyszerűen a fruitarian étrend.

Van növényi étrend, és van etikus veganizmus, ami a vegánság. Vegán az, aki növényi étrendet követ és nem vesz, hord, támogat állatokat kihasználó cégeket, pl: nem jár cirkuszba és nem vesz bőr dolgokat.


Normál esetben nagyon örülök, ha valaki vegán lesz, vagy akár csak áttér egy növényi étrendre, DE te, mint anorexiás, fogyókúra mániás ember, nem reprezentálnád jó színben a veganizmust, még az étrendi oldalát sem.

Már így is elegen hiszik azt, hogy a veganizmus egy diéta, nem kell jobban erősíteni ezt az érzetet az emberekben.

2017. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eszek csak nagyon keveset és cukor,szénhidrát menteset.(egy nap pl.zabkása és ebédre valami teljes kiőrlésű szendvics vagy saláta vagy valami ilyesmi).


Eddig olvastam, a szénhidrát mentes zabkása és szénhidrátmentes teljes kiőrlésű szendvics rendesen kiütött. :D Kár is ide több időt pazarolni, engem nem érdekel ha valaki vega/vegán/anorexiás,/koplal/fényevő stb amíg megtartja magának.

2017. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"Eszek csak nagyon keveset és cukor,szénhidrát menteset.(egy nap pl.zabkása és ebédre valami teljes kiőrlésű szendvics vagy saláta)"


Kedvesem,

remélem tudod,hogy az általad említett 3 étel közül mind a 3 szénhidrát forrás?!


A másik pedig aki azt mondta neked ,hogy koplalással lefogyott majd EGÉSZSÉGES táplálkozással szinten tartja a súlyát hazudott hazudott.

Ez a kettő tudod teljes mértékben kizárja egymást,fizikailag lehetetlen.

Ha valaki koplal 1,2...x hónapig (azaz minimum az alap BMR szintje alatt étkezik. Egy 168 cm-es 75 kg-os lány esetében ez mondjuk legyen 1100 kcal) majd miután leadott valamennyi,mondjuk ez esetben 15 kilót és elkezd egészségesen étkezni (az egészséges étkezés alapja,hogy az ember nem éhezik és pl egy 168 cm-es,60 kg-os lány esetében ez minimum 1800 kcal és m ég keveset is írtam a kedvedért) 100 % elkezd hízni.

2017. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!