Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miert jobb az édesburgonya...

Miert jobb az édesburgonya mint a sima?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem még a szénhidrát tartalma és a glikemias indexe is magasabb. Akkor miért is jobb? Mindenhol azt irjak dietas, egeszsegesebb, de akarhogy nezem nem az. Segitsetek

2017. jún. 18. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol írják, hogy jobb? [link]
2017. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Édesburgonya teljesen más mint a sima.

Én azért eszem mert szeretem, de teljesen más mint a "sima" szóval "simát" is eszekm

2017. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Más az összetétele.

A fincsi sütiben is van szénhidrát és a gyümölcsből is, mégse hízol a gyümölcstől.

2017. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
#3 nem, a lófszt nem...
2017. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha van túlértékelt étel manapság akkor az édesburgonya az.

Pontosabban a sima burgonya van érthetetlenül elnyomva mellette,holott közel azonos minden értéke.

Egyedül a karotin az ami lényegesen megkülönbözteti a sima burgonyától.

2017. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat. Én is úgy lattam, hogy közel azonos a sima burgonyaval, csak a csapból is az folyik, hogy jobb, szebb, finomabb, dietasabb. Valamiért nagyon futtatják, de értelmes cikket nem igazán olvastam róla.
2017. jún. 19. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb, de teljesen más, nem is burgonya, nem a burgonya egy fajtája. Inkább a sütőtökhöz hasonlít.
2017. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az èdesburgonya csak a nevében burgonya. Felesleges hasonlìtani az eredetivel. Az èdesburgonya jobban laktat egyeseket, mint a csupa kemènyìtős burgonya. Ezèrt jobb. Meg a màsik, sokan a burgonyàt csak bő olajban tocsogva tudjàk elkèpzelni, ezèrt javasoljàk a mellőzèsèt. Főzve teljesen jó a sima krumpli is. Csak a legtöbben nem ùgy eszik sajnos.
2017. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az édesburgonya azért jó,mert jó. :-D
2017. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Drága, és felkapták egy időben. Ugyanolyan, mint a chia mag, útifűmaghéj, a maglisztek és társai. Néhány hónapig a világmegváltó csodaszer, utána a helyére kerül, a többi kaja közé.


Jó kaja, de túlértékelni viszont felesleges.

2017. jún. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!