Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jobb az édesburgonya...

Miért jobb az édesburgonya mint a sima krumpli? A sima krumpli miért nem testépítő kaja?

Figyelt kérdés
Kondizok egy ideje, és most komolyabban figyelnék a kajára. Valamiért a sima krumplit nem látom a testépítő ételek között az édesburgonyát viszont igen. Mivel jobb? Még több is benne a szénhidrát mint a simában szóval nem értem.
2015. okt. 29. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mer' drágább.


Nem jöttél még rá, hogy minden kaja jó, ami drága? LOL.


A hús azért jobb fehérjeforrás, mint a zöldség/növények, mert drágább. A paraszt pedig nem tudja megvenni, ezért megveszi a fehérjeport.

2015. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem. Steak burgonyaként elkészítve.
2015. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy"testépítő kaja"

Ahány magazin, annyi féle táplálkozási dogma...

krumpli ellen az én szememben egyedül az szól, hogy 100grammban van 25gramm szénhidrát körülbellül. tehát, ha én 3*testtömeg -el tömegelek, akkor rizsből meg kell ennem 320gramm rizst, ami kivitelezhető könnyen, de krumpliból meg kellene ennem közel 1kg-ot... ami már problémásabb.

2015. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Rost, II, GI.

A sima krumpli is testépítő kaja.

2015. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!