Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a kedvenc szénhidrát...

Mi a kedvenc szénhidrát csökkentett receptetek?

Figyelt kérdés
Amit könnyű megfőzni, és az alapanyagokat is bárki be tudja szerezni?
2017. okt. 24. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen málnás paleo süti nem tudom a receptjét, de rohadt finom
2017. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli helyett rakott karalábé.Krumpli helyett karalábé,tetejére tejföl helyett natur joghurt tojással kikeverve.Vagy édességnek egy deci tejbe/minél alacsonyann zsírtartalmú annál kevesebb kcal/egy evőkanál zabpehelyből őrölt liszt, egy evőkanál kakaópor, édesítőszer, rumaroma és ha belefér egy pici kókuszreszelék.Nekem ez nagyon ízlik és viszonylag kevés benne a kalória.Én kalóriát számolok édességnek nekem ez simán belefér.
2017. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pörkölt jó sok zsírral.
2017. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Párolt zöldséget (pl. karfiol, brokkoli) jénaiba teszel, felvert tojásba keversz egy kis tejfölt, sót, ráöntöd a zöldségre, tetejére szórsz reszelt sajtot, és sütőben kicsit átsütöd. Magában is finom, de húsokhoz is jó köret.
2017. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%

Briam: [link] (krumpli helyett édesburgonyával)


Csicseriborsó, bab és lencse minden mennyiségben, természetesen rántás nélkül. Ha ízlik, akkor csicseriből készült tésztákkal is próbálkozhatsz. A Rossmannban lehet vásárolni.


Rántott hús zabpehely bundával.


Szatmári Feri receptjei

2017. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!