Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 120gramm szenhidrat dieta?

120gramm szenhidrat dieta?

Figyelt kérdés
Inzulinreziszencia es pcos vegett az eddigi etrendem kellokepp megborult, amivel nincs nagy gondom, hisz az egeszsegem eredkeben nem nagy aldozat lemondani a cukros es a liszes dolgokrol, megis annyit szeretnek kerdezni azoktol, akik hasonlo dietat tartanak, hogy gyogyszerrel, rendszeres mozgassal , es az etrend tartasaval korulbelul mennyi ido megszabadulni a folosleges kiloktol? /20l 167cm 70 kg

2017. dec. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mert ha beviszel 120 gr szénhidrátot, de mellé megy mondjuk 100gr zsír meg 100gr fehérje, akkor valszeg nem fogsz fogyni, mert ez 1800 kcal, egy 70 kilós nő kb napi szükséglete.
2017. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi 1200-1400 kozott viszek be attol fuggoen mennyit futok :)
2017. dec. 2. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor heti 50-70 deka fogyásra számíthatsz kb.
2017. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen csinálod, heti fél-1 kg egészséges mértékű fogyásnak számít.

Én is kb. 120 grammra csökkentettem a ch-t, nem betegség miatt, hanem azért, mert egy kis feleslegtől meg szeretnék szabadulni. Korábban 15 kg ment le rólam ch csökkentéssel, de akkor nem nagyon figyeltem sem a kalóriákat, sem a makrókat. Most 10 nap alatt 2 kg mínusznál járok, ami engem is meglepett, mert csak 3 nap voltam deficitben, és a zsírbevitelem sokszor elég magas, volt 150 g is (fehérje mindig 70-80 g).

Nem igazán van kedvem erőlködni meg éhezni, a sportot sem viszem túlzásba... Viszont a vitaminokra, ásványi anyagokra nagyon odafigyelek. Nem vagyok beteg, így gyógyszert sem szedek.

2017. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!