Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy tudnék így fogyni? Itt...

Hogy tudnék így fogyni? Itt ez lehetetlen.

Figyelt kérdés
Szóval itthon nálunk sosincs semmi ennivaló. De tényleg semmi csak a kenyér vagy anyám tésztás, zsíros ételei. Egyszerűen nem tudok egészségesen enni. Volt hogy többször is belekezdtem de mivel nem volt semmi amit ehettem volna zsíroskenyeret meg nem akartam enni ezért inkább nem ettem és pár nap éhezés után feladtam az egészet. Van hogy néha tojás sincs itthon se zöldség vagy gyümölcs. most is újra nekikezdtem mondtam anyámnak hogy szeretnék holnap bevásárolni ilyenekre gondoltam hogy zöldségek, gyümölcsök, zabpehely, sovány túró, natúr joghurt ami pár ezer forintból meglenne de azt mondja neki nincs pénze és nem ad. Az ünnepek alatt ugye itthon vagyunk és ők egyszer se mentek el a boltba csak 2 kiló kenyér és ennyi. Mit tegyek? Már kifakadtam sírásban hogy nem tudok életmódot váltani mint minden más fogyni vágyó ember. Tudom akkor egyek kevesebbet, de ez így nem jó, nincs benne motiváció, ez nem életmódváltás. Ha ugyan azt eszem amit ők akkor úgyis túllépem a kalóriadeficitet mert akkor nem érdekel az egész meg abból az ételből nem tudok jóllakni úgy hogy az egészséges legyen egész nap meg nincs kedvem éhesnek lenni de pl egy egészséges napi étrenddel ehetek annyit hogy ne legyek éhes és le tudok mindeközben fogyni.. Mit tegyek?? Mit egyek ha egyszerűen semmit nem tudok beszerezni. Valaki adjon valami tanácsot aki volt ilyen helyzetben mit tett mert teljesen el vagyok keseredve hogy soha nem fogok lefogyni :( 17/L
2017. dec. 26. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka, saját pénz, vásárlás.
2017. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iskola mellett nem tudok dolgozni, gimibe járok.
2017. dec. 26. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Most röhögni fogsz, de én lefogytam vagy 6 kilót úgy, hogy zsíroskenyeret zabáltam két pofára. A zsír egészséges és kell az emésztéshez. Számold a kalóriákat.
2017. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Sajnálom. Neked sokkal nehezebb a helyzeted, mint azoknak, akinek "csak" kitartás kell a változáshoz. Neked a feltételeket is magadnak kell megteremteni.

Ha ebből a hátrányból erőt tudsz meríteni és csakazértis keresztül verekeded magad a problémádon, akkor az életed során később felmerülő kérdéseket is meg fogod tudni ugrani és sikeres életed lesz. Hajrá :)

2017. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezt is említettem hogy azért akarok eglszséges dolgokat enni mert abból többet ehetek ha zsíroskenyérrel számolok akkor abból nem ehetek annyit és egész nap éhes leszek. Meg azért nem mindegy hogy x kalóia tömény zsírból vagy egészséges dolgokból. Igazad van lehet így is de nekem ehhez nincs kedvem eddig se sikerült..
2017. dec. 26. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is tudod a megoldást, de kifogást keresel.

Megoldás: Kalóriaszámlálás és sok víz, vagy intenzív sport.

Sok szerencsét!

2017. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan: nálatok csak zsír, tészta és kenyér van otthon, még karácsonykor is? És zsebpénzt sohasem kapsz, 17 évesen? Ha ez így van, pár évet még várnod kell az életmódváltással, egyelőre csak annyit tudsz tenni, hogy tornázol. Vagy tényleg keresel valami diákmunkát, hogy legyen egy kis saját pénzed.
2017. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen lelkes vagy és ha kertes házban laksz akkor vehetnél zöldségmagokat és ültethetnél répát, paradicsomot stb. Elhiszem, hogy nehéz kivárni, de lehet, hogy megéri.
2017. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!