Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire le lehet fogyni, vagy...

Ennyire le lehet fogyni, vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok, a ruhaméretem 46-os. MB 106 DB 88 CSB 112. A kérdésem le lehet-e fogyni 38-as méretre? Ugyanis normális kinézetű, nem zsákszerű ruhát max. ebben a méretben kaphatók. Én meg utoljára 16 éves koromban tudtam felvenni ekkora méretű ruhákat. Az meg már nagyon régen volt. Előre is köszönöm a rendes válaszokat.
2012. aug. 10. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Le! Én 42-es ruhaméretről fogytam le 34-esre, kb. 1 év alatt. Szóval igen, meglehet csinálni!


173cm/17/L

2012. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

Az a genetikádon és a csontozatod méretén múlik, hogy mekkora ruhákba tudsz majd beleférni. Ha neked széles a csípőd genetikailag, akkor meg is szakadhatsz, akkor se fog rád menni egy kisgyatya.


[link]

Olvass!


Sportolj amennyit csak tudsz és tervezz magadnak rendes étrendet, amely egészséges. A szemét ételeket meg száműzd az étrendedből (pl: gyorskaja, cukor, cukros üdítők, alkohol, édességek valamint ne cigizz!)

2012. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-nek.


Akkor nem valószínű, ugyanis a csípőcsontom most is kilátszik és a bordáimat is meg lehet számolni.


De azért köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 10. 13:05
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Azért azon is múlik, hogy rád megy-e a ruha, hogy mekkora a pocak és mekkora a hátsó :)
2012. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért azt kétlem, hogy kiállnak a bordáid...ha pedig kiállnak, akkor nem hinném, hogy ennyit le birsz fogyni.
2012. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok,szintén 46(44-es)os ruhamérettel,de a bordáim és a csipőcsontom "méterekkel" a felszín alatt van...Szóval elég nezen tudom elképzelni!

Amúgy le lehet fogyni,persze! :)

2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Szóval elég nezen tudom elképzelni!"


Nem baj, attól még így van. :-) Szép napot!

2012. aug. 10. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
pont akkor kezdtem a diétámat amikor ezt kérdezted...sikerült igaz 40 s re..neked?
2013. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!