Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tegyek ha folyton bez*bálok?

Mit tegyek ha folyton bez*bálok?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy hiába reggelizek 100 g zabpelyhet fozve meg a suliba eszek 2 tk szendvicset hazaérek kiéhezek és egész estig tömöm magam.. nagyon el vagyok keseredve emiatt. Miért éhezek ki ha eszek? Mit tegyek? Életmód váltás kellene mert 15 kg feleslegem van.

17/l/166/80


2018. jan. 7. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Sose jutott eszedbe még hogy normálisan kell enni.

Ha éhezel , persze hogy nagyon éhes leszel utána.

Az a zabpehely esetleg egy kis napos csirkének elég.

Reggel kell jól lakni és aztán könnyen birja az ember.

2018. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Zabpehely, szendvics. No de hol a zöldség, a fehérje?

Pár tipp:

Reggel a zabpehelyhez tegyél gyümölcsöt, fahéjat/cukortalan kakaóport.

Suliba csak egy szendvics legyen, mellé gyümölcs, olajos magvak(dió, mogyoró, mandula stb).

Suliból hazaérve ne tömd magad minden sz@rral, hanem csinálj egészséges ebédet. Pl hal vagy vmilyen hús(de túl zsíros) mellé saláta vagy párolt zöldség, kevés körettel, pl köles, hajdina. De jó lenne egy leves is előtte(az eltelít).

Estére zöldségfélét mellé pl túrót vagy natur joghurtot.

Heti 1x pár kocka magas kakaótartalmú étcsokit megengedhetsz, hogy ne légy kiéhezve.

2018. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NE túl zsíros**
2018. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem koplalni nem éri meg, nem csak az érzés végett. Mikor koplalsz, a szervezeted "bepánikol, és mikor eszel valamit, merthogy valamikor muszáj, elraktározza zsír formájában
2018. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számold a kalóriát. Próbálj olyan dolgokat enni amik laktatnak illetve próbáld elosztani, ha ennyire nem birod ki.

Ha ez sem megy akkor egyenlőre hanyagold ezt az egészet...csak rosszul fogod érezni magad mert nem megy aminek semmi értelme.

2018. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért írtok koplalást, nem koplal, eszik, sokkal nagyobb zabkását, mint sokan...


Nos, bizonyára nem jó az étrended. Én is éheznék a fentivel, persze van, akinek príma lenne...

De a merő szénhidráttól sokan nem tudnak jóllakni s a testünk tápanyagszükségletével sincs jó viszonyban ez. Egyél rendesebb, laktatóbb ételeket. Általában a fehérje laktat jól, a zsír is segít fehérjével együtt, sokaknak a zöldség és a rost is segít...

Aztán ott van az időzítés. Ha én reggelizek, garantáltan nem fogyok, de legalább rosszabbul és enerváltan érzem magam. Neked lehet, hogy kell reggeli, de más összetételű, mondjuk egy rántotta. Ez csak tipp, nem tudhatom, próbáld ki, mivel laksz jól rendesen. Ha kiéhezel, az mindenképpen arra utal, hogy valamit rosszul csinálsz.

2018. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, amit az utolsó, lehet, hogy magasabb fehérje és szírtartalmú dolgokat kéne enned reggelire. Ha reggelire zabkását eszek, én is éhes leszek 1-2 óra múlva, de valami istentelenül. Úgyhogy inkább rántottát eszek sonkával (néha bacon), vajjal jól megkent kennyérrel (a kenyér maga nem is sok, inkább csak mutiban van) és sok zöldséggel. Ezzel elég sokáig elvagyok, szépen lassan éhezek meg, és akkor sem leszek kiéhezett, ha sokáig nem eszem.


Suliban a szendvicsek mellé vigyél még pl. mini mozzarellát, főtt tojást, sonkát, olajos magvakat, de ha tudsz venni és nem drágállod, még a beef jerky-t is nagyon tudom ajánlani kiéhezés ellen.

2018. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!