Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem el fogyokurazni...

Most kezdtem el fogyokurazni de folyton ehes vagyok?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ez ellen tenni?neha annyira ehes vagyok h tobbet eszem a kelletenel :/ valahogy megkellene alljam de igy h ehes vagyok nagyon rosz!sot van olyan is hogy ragcsalok kicsit h ne erezzem az ehseget de nem mulik el,meg erzem az ehseget
2017. aug. 15. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elso 2-4 nap a holtpont, ha azt átvészeled utána egész jó.
2017. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Majd megszokod valamennyire. Egyél sok zöldséget, azok eltelítenek valamennyire.
2017. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős... Mennyit eszel és mit? Ha túl szigorúan veszed, nem csoda, hogy éhes vagy. De lehet rossz elosztás vagy rossz étrend is, pl. van, aki napi 5 evésnél éhezik annyi étellel, ami 3 adagba osztva jóllakatja (tuti van fordított is, sokfélék vagyunk) vagy a sok gyors (vagy akár lassú) cukortól lesz éhes. Változó, kit mi laktat. Engem pl. a gyümölcs és a zöldség kicsit sem, ezek gátolják a fogyásomat nagyobb mennyiségben, engem leginkább a fehérje laktat, ami általánosan is a leglaktatóbb makrotápanyag, viszont nem célszerű túlzásba vinni, így kell mellé sok ch vagy zsír is.

Az időzítés is számíthat, nemcsak az étkezések száma és mérete s összetétele...


Szerintem teljesen jó válasz az igazi, komoly éhségre az evés, nekem több év stagnálás kellett ahhoz, hogy ezt megszegjem s akkor sem értem vele semmit, sőt. Ha éhes vagy kalóriakeretben, akkor valamit bizonyára rosszul csinálsz. Nagyon kevés ember lehet, aki mindentől függetlenül csak éhezve tud fogyni, de lassú fogyásnál az sem gyengítő borzalom, csak kissé éhes este és kész, kibírható.


Attól még a sok folyadék, sok szénhidrátszegény zöldség, sok rost segíthet, van, akire hatással vannak ezek. Plusz amiket még írtam. Lehet próbálkozni.

Plusz az elején nem csoda, ha nehezebb (bár kellő elhatározás esetén pont akkor könnyű, ez is változó).


A rágcsálás van, akinek pont kontraproduktív, mert csak hozza a kalóriát, de éhséget nem ver el, mert ahhoz egy alapos, nagy étkezés szükséges (ez az étel elosztásának témája, amiről már írtam). Ilyen is van.

2017. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Ha ez nincs, hanyagold az mert semmi értelme nem lesz.
2017. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egészet*
2017. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezért szeretem, ha elég zsír, fehérje és viszonylag kevés szénhidrát van az étrendemben, ezzel éhezés nélkül fogytam le, és tartom a súlyom. Ha olyat eszek, amiben sok szénhidrát, kevés fehérje és kevés zsír van, utána szörnyű éhes tudok lenni. A gyümölcsökben szerencsére elég sok a rost, így azokkal akár jól is tudok lakni, és sok zöldséget eszek. Persze mindenki más, de jópár embert ismerek, akinél ez bevált.
2017. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyeduli amitol elmulik az ehsegem az az edzes :/ igy estefele szoktam edzeni h aznap mar ne egyek
2017. aug. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!