Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Úszógumis...

Tudnátok segíteni? Úszógumis a hasam, rendesen gyűrődik, mintha 3 vékony úszogumi lenne rajtam amikor leülök, így folyton takargatnom kell. Szeretnék leadni belőle. Hogyan tegyem? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem csináltam mától hasprést, plankot. Nem eszek édeset, se túl sósat, se tejeset (mert tejérzékeny vagyok, ráadásul alapból nem szeretem a tejet),se kakaósat (a kakaóra is érzékeny vagyok). Naponta eszek gyümölcsöt és zöldséget,iszok gyümölcs-zöldség smoothie-t. Fenékre is szeretnék 'gyúrni' egy kicsit, valamint karra. Ti hogyan edzetek? (Edzőterembe nem járok, nincs is a városomban) Nektek mi vált be? Miket esztek? Kb mikor kezd látszódni a hatás?

20/L és 52kg, 160cm vagyok



2017. máj. 31. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell takarnod, csak gyagyás vagy.
2017. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üléskor mindenkinek gyűrődik, mivel jócskán összenyomódik a lágyszövet.
2017. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már fiúk is mondták, hogy látni mekkora úszógumim van. Elakarom tűntetni, valamint fogyni is akarok. Diétázok és edzek is. De nektek mi vált be? Mi az amit nem lehet még enni? Meg milyen gyakorlatokat csinálhak, amik hamar idéznek elő változást?
2017. máj. 31. 20:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondják, hogy oldalt hájas vagyok. Abból is leakarok adni. Szép alakot akarok nyárra, hogy ne takargassam.
2017. máj. 31. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
"3 vékony úszogumi" - az nem úszógumi, a bőr gyűrődik a hasadon... Ha valakinek úszógumi van a derekán, az nem így néz ki. A súlyod alapján nem kell fogynod, elég, ha edzel.
2017. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem modnanám vékonynak. Eléggé látni, és csúnya. Másoknak nem ilyen. :/
2017. jún. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!