Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne szóloga...

Mit csináljak, hogy ne szólogasson be folyton?

Figyelt kérdés

A tesóm mindennap beszól a testsúlyom miatt, de egy nap minimum:5-ször...Olyanokat, hogy dagadt vagyok meg szétfolyok, de ennél sokkal durvábbakat is mond csak azt nem írom le mert elég trágát. Már azon vagyok, hogy elkezdem magam hánytatni, mert már annyira kicsinált...

Ő 21 éves fiú aki körülbelül 50kg én meg 16 éves lány vagyok 69kg 171cm.

Mit csináljak, hogy ne szólogasson be vagy, hogyan szólhatnák be neki én, hogy kussoljon már el?



2017. nov. 7. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ba...szd nyakon szeneslapáttal
2017. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet :D
2017. nov. 7. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal szólj be te is neki, ha 21 évesen 51 kg, akkor elég sovány lehet, hívhatod őt cérnagilisztának, vonalembernek, stb.
2017. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesod egy bunko allat! Egyetertek az utolsoval😂 szolj vissza neki😂 es nehogy hanytasd magad! A testsulyod alapjan n hiszem hogy "szetfolynal"😊
2017. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is ilyen, de ő azért mondja, mert "szereti" ha felmérgedek a hülyeségén, szóval nem gondolja komolyan :D Nem lehetséges, h esetleg a te tesód is ilyen? :) Szerintem ülj le vele egy komolya beszélgetésre és tisztázzátok le.
2017. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a botsáskákat, szóval azzal lehet, hogy nem tudnád megsérteni.:) Amúgy, két opciót mondok, egyik, hogy ráhagyod, "egyik füleden be, a másikon ki " ,és egyszer csak, ha látja, hogy nem érdekel téged, akkor talán majd leáll vele, megunja , és abbahagyja. Másik opció, hogy te is elkezdesz nevetni vele. A 3. meg, elmegy ő cs.ba, hát nehogy már jelentőséget tanúsíts egy ilyen korlátolt embernek!:D Na jó, ez kb ugyanaz , mint az első, csak kissé durvábban, na szóval az a lényeg, hogy ne foglalkozz vele, nem kell , hogy törődj vele; "fecsegjenek, amit akarnak", de attól még Hermione nagyon fain varázsló!:)
2017. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom de tök jó csaj lehetsz;)
2017. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!