Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ti, akik HETI 1 KG-t fogytok...

Ti, akik HETI 1 KG-t fogytok huzamosan! Napi hány gramm szénhidrátot esztek? A kalóriát is számoljátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha a kalóriát is számoljátok,akkor légyszi azt is írjátok le a ch mennyisége mellett,amit bevisztek!Illetve érdekelne,hogy milyen magasak vagytok,és hány kg-ról indultatok,és eddig mennyi ment le mennyi idő alatt a heti 1 kg-os fogyásotok mellett. :) Ja meg az is fontos,hogy,ha sportoltok,akkor mit,mennyit,és heti hányszor?:)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)


2018. febr. 4. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja váltottam életmódot.

4 kg ment le, de ebből 3 az első két hétben. Nyilván víz és salakanyag.

Hoszabb távon szerintem csak nagy túlsúlyból lehet egy kilót fogyni hetente,szerencsére nekem az nincs.

Számolom a kalóriát. Napi 1200-nál igyekszem nem többet enni.

A ch általában 70-110 között mozog.

De a zsír pl. van, hogy több picivel, mint a kalkulált 40 g.

Heti 5 alkalommal sportolok. 2x 45 perc kardio és 3x 40-60 perc Réka dvd.

63 kg-ról indultam, 55 a cél.

162 cm vagyok.

2018. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Első héten 5 és fél kg ment le, aztán 4hétig heti 3-4,utána most kettesével.

Zsírégetős vizeket, turmixokat iszok, mgleg vizet, napi 1x eszek 300kcalt.

Mindennap tornázok fél-1 órát, meg futok 4kmt.

Heti 1 csakvíznap, ilyenkor 3liter vizen kívül nem fogyasztok mást.

151cm 45kg vagyok most, már lassítom a fogyást, lassan kezdek el áttétni egészséges módra.

17/L

2018. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Írhatok üzenetet? Én is hasonlóan csinálom és érdekelne pár dolog
2018. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze
2018. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alexa890610 válasza:
#2 csak szívatja a népet :D
2018. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5:Na ne hidd,vannak ilyen idióták!

Amúgy köszönöm,hogy sikerült szétoffolni a kérdésem,grat nektek! :'D

2018. febr. 5. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Az 1 kg túl hirtelen
2018. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg 3*testtömeg gramm szénhidrát

1*testtömeg gramm fehérje

0.5*testtömeg gramm zsír, de az mind olajos mag

2018. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Máskor is :)
2018. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97 ről indultam és első körben 15 kilót fogytam. Kb ment a heti 1 kiló. Kezdetben mivel soha nem sportoltam a célom heti 3x fél óra torna. Ha törik ha szakad. Jane fonda egyik tornája volt szimpi. Akkor nem tűnt könnyűnek. Utána áttértem a Réka tornáira. Iszonyúan feszes lettem. Már többet tornáztam ekkor. 20 vagy 40 percet amilyen paszban voltam.heti 4x biztos. Most ezeket is meguntam. Most váltottam a fittvideóra. Heti 4x5 minimum 40 perc. A kalóriát nem számolom mert kiborít ha kevés a keret. Napi 4 x eszem találomra keveset. Mindent eszem csak nem annyit. Sütit heti 1x akkor is egy darabot. Az első 15 kiló hamar lement szinte heti 1 minusz. Volt mikor csak fél. Hónapok óta stagnálok mert nem tartom annyira a kaja részt. Na nem zabálok és nem híztam csak lazítottam. Viszont a sport megy és ha kilóban nem is de centire fogytam mert jönnek rám a rég elfeledett ruháim. Most ráállok a kajára is jobban hogy a következő 15 is lemenjen. Remélem tudtam segíteni.
2018. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!