Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha már 4 hónapja...

Szerintetek, ha már 4 hónapja update szerint étkezem, és beiktatok egy 7 napos diétát, s modjuk sikerül leadnom x kg-t, akkor is visszajön utána a duplája?

Figyelt kérdés
Tehát utána is egészségesen étkezem!! Eddig 7 kg ment le ezen életmód szerint.
2010. máj. 3. 08:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Húú, most olvasom , milyen durva ez a 7 napos diéta, lehet visszavonom a kérdésem. :-)) Azért egy kávéval délig kibírni... lehet el is szédülnék.

Végülis az a baj, hogy most nem tudok mozogni járni, és csupán az étkezéssel fele olyan gyorsan mennek a kilók, mint amikor futottam.

2010. máj. 3. 08:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha működik az update és nem szenvedsz, akkor ne variálj. Ha nem eszel, tartalékolni fogsz, aztán kezdheted az egészet elölről. Gondolom az elmebeteg bécsi diétáról van szó, ott kell kávét inni éhgyomorra. Csak azt felejtették el, hogy az gyomorfekélyt meg mindenféle izgis dolgokat okoz. Az updatenek is az a lényege, hogy normálisan reggelizz, akkor miért akarsz belevágni annak az ellenkezőjébe? Ne kapkodj, mert meglesz a bőjtje: visszahízol még többet. Nem lehet koplalni.
2010. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tegnap végig csináltam az első napot, és sokat tanultam belőle, amit le is írok most!

Ez nagyon durva!!! Már délelőtt fél 11-kor csillagokat láttam , annyira éhes voltam és a hasam is fájt már nagyon, alig vártam, hogy ebédeljünk. Majd az ebéd után mégjobban fájt a hasam, mert az üres pocakot megterhelte a tányér spenót meg a kettő tojás.... Azt hittem kijön belőlem minden! Na jó, azután délután kezdődött előlről...Kezdtem éhes lenni..egyre jobban!!! Még kint homokoztak a gyerekek, én már olyan éhes voltam, hogy majd megőrültem...Azon imádkoztam, legyen már este, menjünj már be és vacsizzunk, mert megpusztulok... Sem egy alma, sem egy yoghurt, semmit nem szabad enni uzsira, ami kínzás az egész szervezetnek. Egész nap feszült voltam, ideges, fáradt!!!!!!!!!!!!Arról nem beszélve, hogy boldogtalannak éreztem magam , olyanok jártak a fejemben, hogy a fránya dagiságom miatt , ennyit kell szenvedni, másokról meg vígan lepörögnek a kilók szoptatás alatt, vagy utána..

Soha, de soha többé nem csinálom, sőt mindenkit csak lebeszélek róla!!! Totál egészségtelen!!!! Maradok a "jó öreg Norbinál" :-)))))))

REMÉLEM SEGÍTETTEM másoknak is a kísérletemmel és a levont konzekvenciával :_))

Üdv!! S köszi a tanácsot, igazad van!!!!!!!4

2010. máj. 4. 08:46
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi, "menjünj=menjünk"
2010. máj. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!