Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha fogyózom 12 napja, de ma,...

Ha fogyózom 12 napja, de ma, azaz a 12. napon ettem úgy normálisan, az nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Ma a kedvencem volt és még nem tartok ott hogy tudjak oly annyira ellenálni neki, hogy ne egyek belőle :( Máj volt reszelt tarhonyával+ reggelire ettem 3!!! kiflit, és 1 fantaszeletet, tudom durva de ez nem jelenti azt hogy most elrontottam az eddigi szigorú napjaimat, igaz? Ha ez számít 4 napot sportolok eddig a 7napból

2018. júl. 28. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én 1 éve fogyózom, és soha nem mondtam le a finom kajákról. Ettem én is tarhonyát, spagettit, sőt csokitortát is ha azt kívántam. A titok kulcsa a kalóriadeficit . Minden tettem, csak a napi kalóriabevitelemre, a szénhidrát, zsír, és fehérje bevitelemre figyeltem. 34 kilót fogytam.

Koplalástól soha nem fogsz lefogyni, és ha mindent megvonsz magadtól vagyis kínnak érzed a diétát akkor szintén nem fog sikerülni mert feladod. Tudom, tapasztaltam,

2018. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1200kalóriára van beállítva a keretem, és azt túl léptem 138kcallal, a zsírt pedig 16grammal, ezért kicsit rosszul érzem magam
2018. júl. 28. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen,baj.
2018. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ez az utolsó válasz szarkasztikusnak érződik
2018. júl. 28. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan mondom nagyobb bajod sose legyen ...

Az emberek jó resze azt se tudja mi az a kaloria, nem is érdekli nagyon őket és lehet igy sem elhizottak. Ezt a mindennapos kaloriabevitelt nemsokaig birja az ember idegrendszere. Táplálkozz egészségesen, laktatóan diétázz ne egyél cukrot mozogj eleget azt kész, nem kell számolgatni semmit max a kilókat, hogy milyen gyorsan apadnak.

2018. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A plusz 138 kcal-tól kb. 27.6 grammot, ismétlem grammot fogsz hízni (vagy annyival kevesebbet fogyni), ha azt vesszük alapul, hogy 1 kg fogyáshoz 5000 kcal deficit kell összesen. Ez három dekagramm. Szóval egy túró rudival nehezebb lettél, ennyi.

2018. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem reagálom túl. :D
2018. júl. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!