Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ha ezt kenem a kenyeremre...

Jó ha ezt kenem a kenyeremre reggelire ha fogyózom?

Figyelt kérdés

[link]

Rendszeresen sportolok és már 8 hónapja nem ettem nutellát, de mostanában nagyon kívánom:D Hozzáadott cukortól mentes.^^


2018. jún. 11. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha belefér a makróidba ill. a kalóriakeretedbe,akkor nem probléma. Mondjuk én nem kenném kenyérre,csak simán betolnám arcba. :-)
2018. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha kenyérre kened, akkor tökmindegy, mit kensz rá...
2018. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleférsz a kalória keretedbe és bele illik a makróidba akkor eheted. Viszont szerintem ennyi pénzért nagyon siralmasak a makrói ha egy normális étrendbe akarod bele rakni. Ha kenyérrel eszed akkor pedig megszalad bőven a szénhidrát és ezen belül a cukor is. Ajánlom inkább a 100%-os mogyoró vajat reggelre zabpehellyel.
2018. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Ennyiért en is vacaknak tartom a makrókat. Mogyoró is csak 10%. En nem venném meg.
2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem az ár érték arányt kértem kommentelni:D van 100%os mogyoróvajam, 2 hónapja áll a szekrénybe mert nem bírom megenni. Valami édesre vágyom, 12 kilót fogytam ősz óta és már nincs túl sok hátra, 1-2kg. Kondizok és futok hetente minimum 5 alkalommal. Napi 500 kalóriát elégetek csak futással plusz 1 órákat sétálok mellette meg súlyozom is a teremben és gondoltam így 8 hónap után valami édesebb reggelit is megengedhetek hetente pászor és jobb mintha nutellát ennék valamivel. Na mindegy köszi a válaszokat
2018. jún. 11. 12:02
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Az igazi Nutella is simán belefér egy normális kalóriakeretbe. Csak nem kell befalni egy üveggel. És nem kell mindennap azt enni.
2018. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Proteinella:

energia érték 2057 kJ / 496 kcal (100 gramm)


Nutella:

Energia (kJ / kcal) 2278 / 546 (100 gramm)


na, ezért nagyon érdemes

Én vagy olyat eszem, amit szeretek, vagy ha nem fér bele, akkor nem eszem. Ezek a mindenféle "helyettesítők" hülyeségek. Jó nagy üzlet!

2018. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak 100g nutellának vagy a fele vagy több cukor:D ebbe meg van 7g cukor 100grammonként az se finomított, nem a kalória az amit nézek elsődlegesen.
2018. jún. 11. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha ízre jó, nekem szimpatikus (leszámítva, hogy nem eszem feldolgozott ételeket, úgyhogy én keverek saját mogyorókrémet), főleg a kevés szénhidrát miatt. Amit persze leront a kenyér, de ne szóljak egy szót sem, hiszen én is van, hogy kenyeret akarok enni és csak szénhidrátcsökkentett verziót sütök, közel sem szénhidrátszegényt...


A kalóriasűrűség pont nem érdekel, mondjuk ja, az egy kicsit kicsi, egy rendes kenőke nálam azért jóval zsírosabb. De ez nem számít, nyilván az ember belekombinálja a makróiba (vagy nem, mert nem számol, de belefér).


Én is szerettem a Nutellát, de ma már nem bírnám a sok cukor miatt, van, hogy nem az alakja miatt nem eszik cukrot az ember (bár az is komoly érv).

2018. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

8: hát valami mégiscsak van benne, amitől majdnem ugyanannyi kalória, mint a Nutella. :D

De mondom újra: nem kell belőle sokat enni és akkor simán belefér.

Egy-két szelet Nutellás kenyértől még senki sem hízott el.

Inkább azokkal van a gond, akik egyszerre bevágnak egy üveggel :D

2018. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!