Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit gondoltok a mai napi...

Mit gondoltok a mai napi étkezésemről?

Figyelt kérdés

-2 tojás+ 1 kis szelet teljes kiőrlésű kenyér

-1 szelet rántott hús+ kevés rizs

-1 banán

-1 barack

-1 gombóc cukormentes fagyi



2018. aug. 19. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés, több fehérje kéne s a zöldség teljes hiánya sem valami szimpatikus. Zöldségszezon van ezerrel...


Persze egy nap lehet szinte akármilyen, nem gond, de ha már megkérdezed, ezt kell véleményezni...

2018. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem éheztettem magam egyébként félreértés ne essék
2018. aug. 19. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tízóraira pont elég lenne... 😁😉
2018. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan semmitmondó, hogy nem éheztetted magadat. Mindig, mindenki azt mondja, amikor koplal. Nem mondom, hogy te azt teszed, hisz ez csak egy nap és mit se tudok rólad, bár nagyon úgy néz ki.


Az teljesen mindegy, hogy jóllaksz-e, ha egyszer nem adod meg a testednek a szükséges mennyiségű tápanyagot. Úgy látszik a napodon, hogy nem ilyen parázós koplalós hozzáállásban eszel, az ételeid is egész jók, de attól még kalóriában túl szolidnak tűnik.

2018. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rántott húst cseréld zöldségekre, és akkor egész jó :)
2018. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hőségriadó közepi napon esetleg el tudom képzelni sok-sok ivással (amiről semmit se írtál), de csak akkor, ha előző nap elég sokat ettem - és a következő napon is biztos többet ennék.
2018. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 litert ittam:)
2018. aug. 20. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Sima vizet vagy valami táplálóbbat?


Mindenesetre holnap egyél többet.

2018. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyás a célod és azért kéred a véleményünket, akkor a rántott húst kerüld a jövőben más rántott társaival együtt és egyél több friss zöldséget: paradicsom, paprika, uborka, retek, saláta, újhagyma, avokádó, stb.
2018. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!