Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés komolyabb diéta nélkül?...

Edzés komolyabb diéta nélkül? Mi a véleményetek az étkezésemről?

Figyelt kérdés

168 cm és 57 kg vagyok, nő, 28 éves. Nem vagyok kövér, viszont eléggé plöttyedt, pici felesleg van a combomon, illetve még kisebb a hasamon.

A kérdés az lenne, hogy ha csak elkezdenék, mondjuk háromszor otthon tornázni egy héten, plusz egy-két alkalom futás, akkor lemenne a pici felesleg?

Amúgy nem eszem sokat, mondjuk egy napom úgy néz ki, hogy reggelire egy szendvics legtöbbször valami egészséges pékárúból, sonkával, sajttal, valamint néha zabkása, rántotta.

Tízórai valami gyümölcs, ebéd pedig husi zöldséggel, vagy főzelék. Délután megint némi gyümölcs ha éhes vagyok, este pedig egy szelet kenyér, valami felvágottal, tegnap pl. tükörtojást ettem, vagy körözöttes kenyér, van amikor csak sütőtök, esetleg három virsli sajttal.

Hétvégén többet nasizok, akkor eszek általában valami édességet, sütit vagy csokit.

Tésztát talán havonta egyszer eszem. Krumplit is ritkán, kávét édesítővel iszom.


2016. nov. 23. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pici feleslegee van, ahhoz egy jò diéta ès edzèsterv kellene. Otthoni ugrabugràból nem less formàs test.
2016. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A leírtak mellett lazán ehetsz túl sokat (nem tudom a mennyiségeket, de elég rég számolok, tudom, milyen csalós tud lenni némely étel)... Fontos a megfelelő étrend. Nem feltétlenül kellenek grammra kiszámolt makrók, de valamilyen szinten rendben kell lennie. A súlyod nem nagy s ha nem is vagy aktív, elég kicsike lehet a kalóriaigényed, annyit könnyű túlenni, bár ez emberfüggő.
2016. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem nem eszek túl sokat... nagyon ritkán zabálom tele magam, hogy mozdulni se tudjak.. általában épp annyit amennyi elég. de a kérdés az volt, hogy csak mozgással lehet e elérni valamit?
2016. nov. 23. 14:35
 4/15 anonim ***** válasza:

Mivel nem igazán van rajtad felesleg így igen,csak edzéssel is tudsz elérni eredményeket.

Én ugyanígy voltam,csak 175 cm és kb 62 kg,el kezdtem edzeni és nagyon látványos volt a változás.

Azóta az étkezésem is rendben van szerencsére :)

2016. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején lenne talán pici látszata,de az olyan, mint amikor egy kissrác el kezd "gyúrni",rossz kajával, a gyakorlatok borzalmas végrehajtásával is fejlődik. Na de ez nem tart sokáig.

Én csak azt nem értem, miért nem akarod rendbe rakni az étkezéseidet?

2016. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért nem jó így az étkezésem? Szerintem egészségesen étkezem.

Miért csak az jó, hogy fehérjét eszem? Meg számolom hány kalória meg ilyenek. Nekem ez nem megy, ideig óráig igen, de utána megunom.

2016. nov. 23. 15:13
 7/15 A kérdező kommentje:
csipszet, meg ilyeneket félévente ha eszem, gyorsétterembe szinte soha, csak vizet iszom, és üres teát.
2016. nov. 23. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért a hozzáállásért vagy plöttyedt. Unod? Akkor ne akarj jól kinézni! Nincs kedvező elbírálás csak neked. A formát azt fogja megmutatni, ami munkát beleteszel. Ha jól kajálsz, jól edzel, jól fogsz mutatni idővel. Az ezzel való melót nem kerülheted meg.A másik lehetőség, amit a dagadt nők szoktak csinálni, fogadd el így magad!
2016. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolso, te ferfi vagy?
2016. nov. 23. 16:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen #8 férfi és nem mondd hülyeséget.Megfelelő étrend nélkül nem érhetsz el érdemleges változást.Picit több fehérje kellene és valamivel kevesebb szénhidrát.Elég ha a gyümölcsből fedezed a ch-t.És sajnos az egészséges pékárut még nem találták fel :).Amiben lektin van és glutén az sosem lesz egészséges.
2016. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!