Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények az étkezésemről?

Vélemények az étkezésemről?

Figyelt kérdés

25 éves nő, 168/62, 55-re szeretnék lefogyni

Reggeli: általában zabpehely (75g) tejjel és egy kiskanál mézzel, van hogy egy fél almát is eszem hozzá.

Ma délben fehérjeturmixot ittam egy banánnal, mert ma délelőttre esett a futás, így ez volt az ebédem (egyébként változó, hogy az ebédet/uzsit/vacsit váltom ki vele, attól függ mikor futok/tornázom épp)

Uzsonna: 2 szelet extrudált kenyér túróval (félzsíros, kb 60 g a két szeleten) és egy paprika vagy répa.

Vacsora: 150 g rakott káposzta (a párom miatt van itthon mindig "nem diétás" étel is, mivel ő nem akar fogyni és fizikai munkát végez, így egy nap egyszer én is szoktam belőle enni, mielőtt elkezdtem fogyózni én is ilyeneken éltem, nem akarom teljesen megvonni magamtól mert szerintem azt nem bírnám sokáig :D tudom, hogy a csirkemell, zöldségek jobb lenne, csak kicsit macerás lenne mindig 2 félét főzni)

Szóval nagy gond, ha az egyik étkezés nem diétás? Nem eszem belőle sokat, a kalóriabázis szerint még így sem érem el mindig az 1000 kalóriát, viszont egyáltalán nem éhezem, jól elvagyok ezekkel a kis adagokkal.

Illetve maga az étrend jó, vagy kéne rajta változtatni valamit?


2017. dec. 1. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A reggeli az jo, de lehet, hogy jobb lenne 50g zabpehelybol kesziteni,az uzsonna is jo,de a vacsorat, inkabb athelyeznem az ebedhez. Vacsorara ehetnel turot, csirkehusit, zoldseget, cottage cheeset, natur joghurtot
2017. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reggeli az jo, desetleg 20g mandulat, vagy mas olajos magvat.... Az ebedre sztem nem felel meg a feherje turmix, inkabb valami taplalobb kellene, mint pl a rakott kaposzta. A shake az legyen inkabb a tizorai.
2017. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ebedre sztem nem felel meg a feherje turmix, inkabb valami taplalobb kellene, mint pl a rakott kaposzta. A shake az legyen inkabb a tizorai. Tizoraira ehetsz gyumolcsot, dogestive kekszet, de ezeket uzsira is
2017. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most latom, ossze vissza kuldtem el, de remelem, a lenyeg ertheto😂😁
2017. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
értem én az igyekezetet, de így életedben nem fogsz jót enni.
2017. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nm az en hibam....telefonrol nm tudok sokat irni, igy tobb reszben kell elkuldjem..... a 2. Valaszomnal a reggeli az jo, az nem kell. A tobbi az jo.
2017. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egy katasztrofantérazmagória, botrányos. Egy ilyen étrenddel az is csoda, ha fél évet kihúzol.
2017. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!