Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai étkezésemről?

Mit gondoltok a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Íme a mai menüm:


Reggeli (8-kor): 2 tojás + két fehérje fűszerekkel, 1 teáskanál tk liszttel pitának megsütve bele: pici ketchup, pici diétás majonéz, pulykamell sonka, jégsaláta, paradicsom, paprika pici sajt. Ennek a felét ettem meg.


Ebéd (fél 12-körül): karfiol leves, fokhagymás csirkemell paradicsommal és a reggeli másik fele


Uzsonna (3 körül): 2 tükörtojás + 3,5 gr/100gr-os kenyérből (3 pici szelet)


Vacsi (6 után): saláta csirkemellel


Kb mennyi kcal lehetett? Ma nagy elhatározásra 1 év után nekiláttam kicsit fogyni. Bár a gyerekek mellett nem egyszerű. Igaz csak pár kilót szeretnék leadni, és eddig sem fogyasztottam sok ch-t, de kb van 5 kiló ami moccanni sem akar. Végre úgy tudtam alakítani a napokat a gyerekek mellett hogy futni is el tudok menni, így ma is és holnap reggel is voltam/megyek.

Úgy érzem hogy fel vagyok töltődve, tele energiával. :)


Az étkezésen mit változtassak? Gyümölcsöt nem igazán eszek, valahogy zöldségpárti vagyok...


2014. jún. 14. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, de engem is érdekelne a helyes étrend. :/

Az enyém: 3 banán, 6 őszibarack és sok víz, 30 perc futás.

Remélem lesz hatása, holnap már nem bírnám csak gyümölcsön ^^

2014. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első: megettél egy csomó gyümölcscukrot, grat, más értékes tápanyag nem került be megint grat.


kérdező: jónak tűnik. nem számolnék kalóriákat, csak annyira mennék hogy ne legyek éhes, egész nap zöldség + csirke ezekből jó sokat meglehet enni és még úgyis fogyni fog az ember főleg ha mozog is. ezek mellé amiket én még ettem: sajt + tojás, edzés után meg rizs.

2014. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kalóriát ebből nem lehet megmondani (nem írtad miből hány gramm, az számít).

Azt se tudjuk hozzávetőleg mekkora a kalóriaigényed (függ életkortól, testtömegtől, aktivitási szinttől, stb).


A kajából a kenyeret hanyagolni kellene. A liszt, ketchup és majonéz se a legdiétásabb, de ennyi szerintem belefér. Amúgy frankó.

2014. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!