Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le gyorsan,...

Szöszi_55 kérdése:

Hogyan fogyhatok le gyorsan, már kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
175cm vagyok 17eves.Az a baj,hogy mostanában igen rohamosan hízok fel. Sose voltam meg 76kg...es igen nem fogom tagadni annyi vagyok. Minél jobban közeledem a 80kg es mar ketsegbe vagyok esve.Már nagyon sokan meg is szólták.(és bántó dolog).Idáig mindig tartottam a 66kg. Es nagyon sokat meghíztam amiőte új suliba járok. Már mindent kiprobáltam de aztán a végen mindig feladom mert valamiért nem érzem a siker ízét hogy fogynák aztán elmegy a kedvem és megint kajához nyúlok. Igazábol nem vagyok az a lusta fajta. Sokat edzek tornázok,még futóversenyeken is első szoktam lenni. De nekem már kezd ölegem lenni a folyamatos gürcölésekből es aztan meg semmi eredménye. Tehát nemtudom mit csináljak,szeretnék tanácsot kérni olyanoktól akik ehhez értenek. Akiknek egy fogyási módszer már bejött. És elégedettek magukkal. A fogyási célom a 60-59kg szeretnem elérni. Köszi...és bocsi h hosszú lett( meg a helyesírásért is bocsi)

#hatás #sport #Gyorsabb fogyás
2016. okt. 10. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én lefogytam, és elégedett vagyok, már csak formásítani szeretnék:)
2016. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne zabálj annyit.
2016. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szedsz valami nyugtatót, antidepit, mindkettő lassítja az anyagcsere folyamatokat. Ezenkívül a háttérben alattomosan megbújhat a pajzsmirigy alul működés, meg kellene nézetni az összes értéket, nem csak a TSH-t egy fizetős laborban, a háziorvos lehet ad beutalót, de általában nem nézetik meg az összes értéket pedig kellene.
2016. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én naponta max 2x eszek, és sosem vagyok éhes. Szerintem sokszor eszel. És nem 2 nap alatt lesz változás, hetek kérdése.
2016. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösszönöm mindenkinek!!:) en is 2x 3x eszek egynap. Szoval nem ertem.
2016. okt. 10. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Sportolj, járj edzeni.

Megfelelő táplálkozás.

Egyél kevesebbet.

2016. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig is nagyon vékony és magas voltam, és sose mentem 50 kg felé, de tavaly év vége fele felszedtem 15 kg-ot (ennek több oka is volt), és így lettem 65 kg. A nyáron, nem szándékosan de lement 5 kg, így lettem 60. És eldöntöttem, hogy elkezdek fogyózni. Már 3 hónapja tart ez és már 50 kg vagyok és 173 cm (lány). Ha érdekel, hogy, hogy csináltam, leírom:

Étkezés: Minden nap 3x eszek: -Reggeli: 6-kor

-Ebéd: 12-kor

-Vacsi: 16-17-kor

És ezeket eszem: zöldség, gyümölcs (abból keveset), barna rizs, csirkehús, hal, olajos magvak (azokból is keveset), sonka, puffasztott rizs, tojás, natúr joghurt, zabpehely. Kalóriát számolok, azon belül is ch-t, zsírt, és fehérjét.( max 1200 kcl) És ezeket kizárom: chips, édességek, cukros üdítők,fehér lisztes dolgok, gyors kaják, nasik. Minden nap 4l vizet iszok.

Sport: Hetente 7x kemény tesióra (kb a 45 percet végigfutjuk), 3X röpi, plusz egy órát kardiózok minden nap és erősítő gyakorlatokat végzek az összes testrészre, és hétvégenként reggel lejárok futni.


Remélem sikerül neked! Sok sikert!;)

2016. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Leírod a mai, tegnapi teljes étkezésed? Őszintén
2016. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!! :) en mátol kezdtem el...remelem sikerül.

Tegnap reggel ettem 1 karaj szendvicset reggel suliba és aztán még otthon ettem ebédet :) töltött paprikát,es estére joghurtot még egy kekszet. Ma pedig reggelire suliba ettem gyümölcsöt és otthon pedig karfiolt ebédre es aztán estére semmit csak sokat ittam.

2016. okt. 11. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:

A főétkezéseket azért ne hagyd ki!

Már az is haladás, ha 4-5 kanállal kevesebbet eszel, mint eddig.

De fokozatosan csökkentsd a mennyiséget, de arra figyelj, hogy azért vigyél be a szervezetedbe elegendőt mindenből.

Ne sokat, hanem elegendőt.

2016. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!