Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így mennyit fogyhatok?

Így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Mindennap megiszok 3-4 pohár almaecetes vizet étkezés elött.

A kajám általában salátákból áll egy kis csirkehusival vagy hallal. Mivel az ecet elveszi az étvágyamat igy naponta 1x-2x eszem kis adagokat, ami tudom hogy nem jó de mellette sok vizet iszom. Így mennyit fogyhatok és mennyi idő alatt? A feleslegem kb 30kg és 160 cm vagyok. Sajnos a mozgás kizárt egészségügyi okokból


2018. okt. 1. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Alap, hogy ne kirívóan egészségtelen, koplalós, izomzabáló módokon fogyj. Nincs az a remek tempó, amivel megérné ez.

Egyél rendesen.

Ha beviszed a szükséges fehérjét némi zöldséggel, az lehet vagy 500 kcal. Ez nagyon kemény koplalás.


Amúgy az ütem nem mondható meg, nem tudhatom, mennyire lassul be az anyagcseréd tőle s eleve mekkora a kalóriaigényed, ez egyéni. De ez irreleváns, az a fontos, hogy ne tedd tönkre az egészségedet - még jobban, mert ahogy írod, eleve nem vagy egészséges...

2018. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Az első hozzászólónak igaza van, nem éri meg szétcseszni az anyagcseréd és hiánybetegségeket kreálni magadnak a "gyors" fogyás érdekében.


+ tegyük fel, hogy kitartó vagy, kibírod valahogy és gyorsan fogysz... vajon a bőröd tudja majd követni a súlyvesztést, vagy lógni fog a térdedig a hasad?


szerintem a kilók se pár hónap alatt jöttek fel, szóval ne is akard úgy leadni őket.

2018. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen sok ecet tönkreteszi a gyomrodat, újabb egészségügyi problémákat szerezhetsz. És semmi hatása. Max. placebo. A sima víz is telít valamennyire.
2018. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!