Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így fogyhatok? Akiben dúl a...

Így fogyhatok? Akiben dúl a rosszindulat, vagy csak nem ért hozzá, az kérem ne is írjon.

Figyelt kérdés

Sziasztok, 64kg 151cm 17/L

ezzel próbálkozom, szerintetek jó ez így?

1200-1500kcal, (nincs üdítő, fehérkenyér, tészta)

Heti 5nap sport, Hétfő kedd szerda 1,5 óra csütörtök péntek lazább. Vasárnap tartok általában olyan napot hogy amit megkívánok azt megeszem, persze nem zabálok csak elengedem magam(csoki, süti, vagy a kedveltebb kajákból több, mielőtt félreértés lenne mert itt úgyis sok a jóindulatú ember, nem, nem egyszerre mindent csak HA van csoki VAGY süti) Azt leszeretném szögezni, hogy nem zöldség és hús meg sok gyümölcs módszerrel akarok fogyni, mert azt 1 életen át nem tudom tartani!! HIIT cardio mivel jobb mint a sima ?



2018. okt. 16. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Először tessék kivizsgáltatni magad, kérd meg az édesanyádat hogy vigyen el orvoshoz. Nézessetek IR-t
2018. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Én 2 éve még 80 kiló voltam a 165 cm-es magasságomhoz. Én elhagytam a halálosan hizlaló mirelit rántott húst és sültkrumplit, amit minden nap legalább ötször hatszor ettem.
2018. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
És azóta fogytam 20 kilót. Bicikliovel járok suliba (oda-vissza összesen 14 km) és normálisan eszem.
2018. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Inkább 1200 legyen a kalória! Ha a kalória rendben van, lehet az étrendben fehér kenyér, csoki, bármi. Persze az arányokra figyelni kell, kb. 60 gramm fehérje legyen meg naponta. Ha húst nem eszel, akkor fogyassz túrót, sajtot, tejet. A zöldségek nagyon egészségesek, érdemes kibékülnöd velük.
2018. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha valaki ért is hozzá, annak véleményére se adj!

Vizsgáltassad meg magad és annak eredményei szerint kérj tanácst, de csak olyantól, aki téged is és az eredményeket is ismeri.

2018. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jól csinálod, ne hallgass azokra, akik szerint nem, a legfontosabb az, hogy olyan módszerrel fogyj és formásodj, amivel jól tudod érezni magad a bőrödben.
2018. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek vagytok :) Köszönöm a válaszokat

Utolsó, a tied tetszett a legjobban :D

2018. okt. 16. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
A Kolompár gyerek jókat mond, ehetsz bármit, csak mozogj mellé. És ne a mérleget nézd, mert ha a zsír átalakul izommá, akkor még nehezebb is leszel. A centi nem fog hazudni, az a lényeg.
2018. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

#8

"ehetsz bármit, csak mozogj mellé"

Ilyet, akárhogy is nézem, nem mondott. És nem is igaz. A testmozgás alapvetően sokkal kevesebb energiát éget, mint amennyit egy átlag ember képes bevinni, így ez nem éppen egy megfontolandó tanács.

Kalória deficitben, ráadásul egy nem kifejezetten testépítő edzést folytatva (, odafogyelve a magas fehérje bevitelre), nem szabadna a mérlegnek többet mutatnia.

ps: A zsír nem alakul izommá, maximum az első pár hónap edzésnél a test felhasználhatja a testzsírból származó energiát izomépítéshet (aka "noob gains")


Kérdező: arra fogyelj, hogy minimum egy olyan 60-65g fehérjét egyél meg egy nap, ha nem akarod, hogy az izmaid is leépüljenek. Az ilyen edzésterv mellé meg mehetne még ennek a 1,5-2szerese is. Emellett tényleg jobb lenne megbarátkozni a zöldség-gyümölcsökkel, nem viccből ajánlgatjuk. De minimum akkor már egy jobb multivitamin szedése.

2018. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
A 9-esnek szövegértési problémái vannak. Azt mondtam bármit, nem azt, hogy bármennyit.
2018. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!