Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú és ráadásul minősíthetetlen hangvételű beszólás itt?

Figyelt kérdés

Akinek nincsenek túlsúly problémái, azok pedig miért csak lehülyézni tudják azokat, akik megpróbálnak valamit tenni.

És ha már beleszólnak, akkor legalább építő-jellegű hozzászólásaik lennének, nem pedig csak pocskondiázni tudnák azokat, akik itt keresik a választ problémáikra?



2013. nov. 7. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

1. A legtobb kerdest, amire ilyesmi valasz erkezik feltettek mar ezerszer, ebbol ez nyolcsszazszor meg lett valaszolva rendesen, de hat az emberek lustak a kereses mezot hasznalni es felteszik ezeredjedjere is a kerdest.


2. Egyes kerdezok elfogultak, nem hajlandok mas valaszt elfogadni, mint amit ok varnak, es ez mar a kerdesbol is lejon.


3. Vannak itt elvetemult valaszolok, akik szerint csak es kizarolag egy helyes eletmod letezik, az ovek, ha valaki mashogy probalna meg, az egybol le van hulyezve.

2013. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

én a tudatos megbetgítők tanácsaival szemben vagyok rosszindulatú. ők a mocsok (lehet nem önszántukból) de ki kell gyomlálni őket, mert nagyon sok kárt okoznak.


ez néha verbális agresszióban kondenzálódik le, de ezzel nincs semmi baj, igazából szórakoztató.

2013. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert ellentétben az elgondolásoddal, -nem az ezen az oldalon leírt ötletek miatt fognak a túlsúly-problémáid megoldódni!!!
2013. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

én és még rajtam kívül többen érdekes módon a nyugati világ.. a témát érintő tudományos eredményeinek csúcsát hangoztatjuk (én mondjuk két baz.meg között de ez sosem a kérdezőnek szól). Amit ba,romira egy orvos sem fog elmondani, dietetikus meg pláne nem.. akik fizetett bérencei a betegségiparnak, nyilván nem fognak az igazi egészségért, fogyásért stb. érdemben tenni, tájékoztatni.


Tehát szerintem ezen az oldalon az utóbbi évben nagyon sok komoly tartalmú írás született, amiket el lehet ám olvasni.. és az életben nem találna hasonlót az átlag ember, mert hol is hallana ilyenről.. az interneten nem tudja mit keressen, nem olvas recens tudományos kutatásokat, valahol mégis rá kellene vezetni az alapokra.. Hát például itt. Két zsírfóbiás idétlen demagóg írás között ott lesz egy normális, egyszerű és értelmes ajánlatokat tartalmazó tanács is.. és ez hasznos.

2013. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert az emberi butaság nagyon tud fájni.

A fogyókúrázók gyakran a nem akarok csinálni semmit, de majd tablettával meg az előttem már említett "betegségipar" nagyszerű találmányaival akarnak megfelelni azoknak az elvárásoknak, ami nem önmagukból ered, hanem a társadalom elvárásából /haha ez is külön iparág/. Mivel nem saját igény, nem tudnak tenni ellene, mert a jaj megettem egy sütit kérdés milyen hatással lesz most a fogyókúrámra elég szánalmas dolog, és látszik, hogy akarat nincs mögötte.


Minden fogyókúrázónak egy dolgot kellene követnie, és tényként elfogadnia. Mondom ezt úgy, hogy voltam kövér. 45 kg-t fogytam, igaz 4 évembe telt. Terhességek alatt hagytam el magam annyira. No mindegy, az már a múlt. Ennek már majdnem 10 éve. A 10 év alatt 5 kg jött vissza, de ezt tartom.

Na szóval az az egy csodás dolog, ami nem köthető gyógyszeriparhoz, se semmi máshoz, csupán egy igazság.


Amíg több kalóriát használsz föl, mint amennyit beviszel fogyni fogsz. Fordítva pedig hízni.

A fogyás ennél nem bonyolultabb.

2013. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
mert unatkoznak, lehet hogy nem, de biztos hogy valaki ez miatt boldog lesz, hogy mások kedvét elronthatja, vagy pedig ha tudja ő is, hogy az előtte válaszollónak van igaza, akkor inkább lehülyézi, hogy véletlenül se legyen igaza, vagy sokan azzal a gondolattal vannak, hogy a kérdező miért nem olvas utána, pl a google-én, csak hogy sok solgoknak több megoldása is van, vagy hamis megoldása, ami egyáltalán nem jó, és ez ember nem tudja mi az igaz egyáltalán az interneten.. ez az oldalt nem véletlenül lett kitalálva, mivel itt bárki bármilyen kérdést feltehet, és a lényege, hogy sokak a saját tapasztalataik szerint írják le a választ, vagy a legjobb gondolataikat, amik hasznosak lehetnek a kérdező számára.. csak sokaknak valamiért fáj, ha nem ugyan azt a választ olvassa, vagy csak egyszerű féltékenység, hogy más jobban tudja a válaszokat, és mivel ez internetes dolog, itt mindenkinek nagy tud lenni a szája, (aki nem inge az ne vegye magára), itt igazából mindenki hasznos akar lenni a saját válaszaival... a másik az, hogy egyesek már a kérdést is idiótaságnak veszik, úgy gondolják, hogy a választ azt mindenki tudja, és hogy csak a kérdező ilyen hülye, hogy nem tudja, na ezt gondolják ők.... de arra nem gondolnak, hogy azért nem tudja, mert nem ért hozzá a dolgohoz, vagy nem élte még át, attól függ ugye mi a téma, és hogy pont azért kérdezi, hogy segítséget kérjen... én is így vagyok a dologgal ahogy te... de hát mást nem lehet csinálni mint les.arni... fölösleges az ilyenekkel foglalkozni, ha nem is ismerjük őket, én azt mondom, ezen nevetni kéne :D ne befolyásolják már az ilyen válaszolók a kedvünket.. :) vagy les.zarod, vagy vissza írsz neki egy "szépet", tök mind1, úgysem ismerjük egymást :D
2013. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért nem a kérdésemre válaszoltok?

A stílust, a modort, a másik sértegetését, a mások lehülyézését a hangnemet, stb. stb.

Mi az, ami feljogosít benneteket arra, hogy olyan stílusban, olyan hangvétellel szóljatok másokhoz, ahogyan azt teszitek.


Aki erre azt mondja, azért, mert már ezerszer elmondta, leírta ezt + azt, senki nem kötelezi arra, hogy 1001-edszer is leírja. Ha mégis megteszi, akkor pedig tegye azt kulturált, emberi hangnemben, ne pedig a másik sárba-taposásával, lehülyézésével, stb. stb.


Szóval értitek? A hangnem, a stílus, az emberhez méltó megszólalás, társalgás mindenkit megillet, vagy aki erre nem képes, az ne legyen itt, és főleg ne szólaljon meg!!!

2013. nov. 7. 18:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazad van.


De ettől még itt vagyok. Most intoleráns leszel velem szemben, csak mert én intoleráns vagyok másokkal? (meg bunkó) ? :D

2013. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma feltettem egy kérdést a paleo-ban, miért nem mennek a sütés-főzés kategóriában, ahol az emberek éppen "gyártják" a sok egészségtelen, őszerintük szemét-kaját. Miért azokat az embereket tudják izélgetni, akik már valamilyen fogyózással megpróbálják helyre hozni azt, amit korábban elrontottak.


Természetesen leszedették a modival a kérdést, mondván, hogy az sértő rájuk nézve!

Nem tudom, mi ebben a sértő, amikor ők meg olyan kifejezésekkel illetnek itt másokat, hogy sokszor a bicska kinyílik a zsebünkben!

2013. nov. 8. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon félreérted a dolgokat szerintem.


Itt egyedül az orvos és dietetikustársadalom mögött van rosszindulat.

Magyarán amögött, hogy elkezdtek valamilyen 'fogyókúrát' ami szép lassan beteggé tesz. Persze ez magánügy, de közben kapsz segítő válaszokat is, amik felvázolják hogy miért ne kövesd a meggondolatlan fogyós ötleteket. Te ezt rosszindulatnak nevezed.


Így érthető?


Nincs rosszabb hatású dolog ebben a témában mint a dietetika propagandája amivel a gabonákat és a tejtermékeket terjesztik. Emögött persze ott van az orvoslás, a gyógyszergyártás, az élelmiszeripar érdekcsoportjai..


És te azokat érzed rosszindulatúnak, akik ezen érdekcsoportok befolyása alól kimentenének, akik le akarják rántani a leplet a szemedről? Furcsán gondolkodsz.


Lehet követni a kis fogyókúráitokat, de nem ártana elfogadni, hogy ezzel önkéntesen vetitek alá magatokat a manipulációnak, tönkreteszitek magatokat.. Most komolyan, írd le ez egyszer őszintén. Ezt akarod? Ilyen értelmes döntés egyszerűen nincs.. Nincs olyan, hogy valaki átgondolja, és igen ő 90 napos diétával akarja beteggé fogyni magát, vagy hájasítani magát, vagy akármi.

Olyan sincs, hogy valaki a candida diéta alapján akar beteg lenni. Egyszerűen elhiszitek, hogy ezek jók, persze minden bizonyíték nélkül, írnak néhányan hogy talán ezt jobban át kellene gondolni, aztán Ti lesztek felháborodva.. Amikor nektek próbálnak egy csomóan segíteni.

Szerintem fogadjátok inkább meg a tanácsokat, vagy gondolkozzatok el rajta kicsit.

2013. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!