Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Reggel és este fehérjeport...

Reggel és este fehérjeport iszom, kiváltva a reggelit és vacsorát. Szénhidrátszegényen étkezem, de mégis sokszor sok a zsír. Ez ígymehet? Kalóriat nem számolok

Figyelt kérdés

Pl.sertéspörkölt salátával..

Ennek hosszabb távon mi lesz az eredménye?

15-20 kilót kellene le adnom


2019. máj. 2. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szénhidrát kevés, a zsír lehet több, mert valamiből kell energiát nyerni. A fehérjét nem érdemes túltolni. A pörkölt salátával, zöldségekkel tökéletes párosítás.
2019. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha sok a fehérje,mi lehet a gond? Ennek is lehet hátránya? A sok fehérjének?
2019. máj. 2. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Testsúlykilogrammonként 2 g-nál nem érdemes többet enni (igazából 1-1,5 g is elég, ha nem vagy profi sportoló), ennél többet a szervezet nem tud építésre felhasználni, a felesleg emeli az inzulinszintet, ami fogyásnál nem előnyös, és energiát nyer belőle a szervezet. A zsírnak nincs inzulinválasza. Ha nincs gondod a veséiddel, elvileg nem lesz más bajod. Jobb a változatos táplálkozás, természetesebb, kevésbé feldolgozott ételek.
2019. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 2. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a szénhidràt alacsonyan van akkor jó és kell a több zsír. Èn konkrétan ilyen diétàt követek. LCHF diéta a neve. Eredményem még nincs túl sok, mert nem rég kezdtem. 03.01-05.06- ig 9 kg mínusznàl jàrok.

A fehérjeporról nem tudok nyilatkozni, ezzel kombinàlva, én rendesen reggeli ebéd vacsit tartok.

Èvekkel ezelőtt csinàltam fehérjeporos diétàt 2 étkezést kivàltva, 30 kgt fogytam 1 év alatt de anyagilag se volt jó, meg màr nagyon untam is hogy folyadék van rendes kaja helyett. Azt a 30kgt persze turbó gyorsan visszaszedtem , pedig igyekeztem nem zabàlni, de màr nagyon ki voltam éhezve rendes ételekre. Nagyon hamar rà lehet unni.

2019. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggelire normális kaját is ehetnél.
2019. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!