Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy tegnap...

Hogy lehet, hogy tegnap edzettem, odafigyeltem az étkezésre, este is csak fehérjét ettem, mára mégis fél kilóval nehezebb vagyok?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, mindig ugyanabban az időben mérem magam, még legalább 30 kiló plusz van rajtam, de hetek óta stagnál a súlyom... Elkezdtem emiatt edzeni, hogy az majd kibillent ebből, de mara meg konkrétan nehezebb lettem...

Nagyon magam alatt vagyok, egyre többször érzem azt, hogy nincs motivációm így az egészhez, hiába küzdök érte, semmi eredménye :(


2017. jún. 30. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
centiket merd.
2017. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ember súlya napi szinten 1-2kg-ot ingadozik, ne lovagolj fél kilón.

ne mérd magad naponta, max. hetente!

2017. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Úgy,ahogy én meg napi hatszor eszem,egész nap fekszem,mégis már második napja hogy este 1 kilóval többet mutat a mérleg,reggelre viszont egy kilóval kevesebb vagyok.Több időre van szüksége gondolom a szervezetnek,mint ahogy súlyt felszedjen,úgy ahogy súlyt is leadjon.

A te esetedben azt ajánlom,hogy sok vizet igyál,ami kitölti a kaja helyét,így kevésbé leszel éhes.Nekem ugyanis nagy probléma szokott ez lenni,főleg ilyen melegben.Vagy pont hogy étkezés előtt megiszom 3 deci folyadékot,és a kaja felét már nem bírom megenni.

Valamint sok gyümölcsöt fogyassz,az segít az emésztésben.És folytasd az edzést.Egy idő után már jobban látod az eredményt.

És igen,én is a mérleg megszállotja lettem,nekem rosszabb is,mert minden étkezés előtt és után is mérem magam.Valamint,már akkor is,ha csak untakozom.És most kezdek rájönni,hogy a nem kivánt eredmény miatt már egyre jobban kezdem elveszteni a kitartásomat.

Szóval ja,erről le kell mindenképp szokni.

2017. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó az előttem szóló meglátása.

Azt azért elmondanám, hogy fogyókúra alatt ne együnk sok gyümölcsöt! Inkább több zöldséget, pl. uborka, paradicsom, cukkini, brokkoli stb.

Arra figyelj, hogy mennyi szénhidrátot eszel, mert tapasztalataim szerint köti a vizet. Fehérje mellett ne legyen túl sok.

Lehez hogy sósabban ettél... sok minden lehet. Légy türelmes :) és nézz valami könnyebb diétát.

2017. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- menszensz

- keveset iszol

- meleg van

2017. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez normális. Amúgy csak a súlyod nem változott, de az alakod jobb lett, vagy az is ugyanolyan maradt? Nem mindegy.
2017. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs azzal, ha szénhidrátosan eszünk és víztől is domborodnak az izmaink... Ezt még el is lehet veszteni 1-2 nap alatt. A zsírmennyiség számít fogyáskor.


Egyik napról a másikra 1-2 kilót is ingadozhat a súly úgy, hogy közben zsírból fogyunk, ez természetes kérdező. Ha ezt nem tudod elfogadni s nem zavartatni magad, akkor heti vagy havi egyszer mérd magad, ne naponta.

2017. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!