Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen edzéssel lehet jó az...

Milyen edzéssel lehet jó az alakom?

Figyelt kérdés
Mivel nincs csípőm, de szeretnék, és ezekre annyira senki sem tér ki,hogy mivel mit lehet csinálni... És pl a csípőt nem tudom, hogy mivel lehet el érni, meg a karcsúbb lábát, léci írjátok, hogy milyen edzéssel mit lehet csinálni
2019. nov. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Például futással, gugolással, lépcsőzéssel, felüléssel.
2019. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
A csípőd, ha nincs, akkor nem is lesz, azon öltözködéssel tudsz csak optikailag javítani.
2019. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Mindenkinek van csípője. De értem én mi a probléma.

Amit sosem fogsz megérteni pedig 1000000szer el lett mondva: nincs irányított fogyás. Nem lesz csak karcsúbb combod vagy csípőd. Mindenhonnan fogsz és sajnos nem egyformán. Viszont ami van: megfelelő étrend és edzés. Akkor garantáltan izmos leszel és "lesz csípőd".

2019. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lábadról lefogyod a felesleget és ahol hiány van izomból rágyúrsz súlyokkal.

Így elérhetsz egy elfogadható arámy, de lásd magad reálisan azért.

2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Szélesebb csípőt nem fogsz tudni elérni, a csontjaidat nem fogod tudni megváltoztatni (kivéve, ha még növésben vagy). Vékonyabb derék mellett viszont szélesebbnek tűnhet a csípő. Keskenyebb csípővel is lehet jó alakod, ehhez nem árt edzeni. Ha vékonyabb lábakat szeretnél, ahhoz fogynod kellene, a sporttól általában nem vékonyodik. Azért remélem, nem fogpiszkáló lábakra hajtasz...
2019. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!