Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi edzéssel nekem is lehet...

Ennyi edzéssel nekem is lehet nekem is nőies alakom?

Figyelt kérdés
2 hete napi szinten egy órát aerobikozom Rubint Réka dvdre és van hogy jógázom is mellé. Évek óta nem mozogtam. Szeretnék izmosabb és hajlékonyabb lenni. 160 cm és 50 kg vagyok, de úgy nézek ki mint egy 10 éves. Szeretnék cicisedni és formálodni. Ez jó lenne így? Vagy túl sok?
2018. márc. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sok a Rubint Réka és a "nekem is", túl kevés a konditermi edzés és a tömegnöelő étrend.
2018. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk az edzést fittség dolgát megértem. De azt nem, hogy hogy akarsz cicit növeszteni tornával. Ott minden sportágban (főleg úszásnál lehet megfigyelni) hogy ha sokat izmoznak csecs-re, ott izommá alakul át a nőies mell, és elfogy a zsírpárna.

Rubint Rékának is ma már mellplasztikája van. Bár előtte se volt nagyon kicsi melle, gondolom a szoptatás végett vállalta be.

2018. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cicisedni nem fogsz semmiféle tornával, de még súlyzós edzéssel sem. Súlyzós edzéseknél a mell alatti izom erősödhet ami által a meglévő melleidnek jobb tartást biztosít- Nagyobb nem lesz. Hacsak nem hízol cicire vagy nem fekszel kés alá.
2018. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen már látom hogy fura kérdést írtam...
2018. márc. 3. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hízhatnék oda... így is sokat eszek és rendesen. De ha mar feszesednének és látszana hogy van, akkor is boldog lennék. :)
2018. márc. 3. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag hízással tudsz mellet növeszteni.

Ha nem akarsz nagyobb combokat/hasat/testet, akkor én nem változtatnék. Ha zavar a melled hiánya, akkor hízz és erősödj! A fiúk is jobban értékelnek majd, ha lesz feneked is.

2018. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj el konditerembe heti háromszor.Végezd a 3 napos teljes test átmozgató edzést,guglizz rá a progresszió jelentésére.Olvasgass a testépítő táplálkozásról,mérd havonta az izomkerületet szabócentivel és a súlyodat.Aztán 4 hónap múlva kérdezz ha valami nem úgy alakul ahogy várod.A férfiak nagy részének a kerek fenék,a vékony derék a formás lábak és a szép testtartás ami a legvonzóbb.De ha a nőtársaid elismerését szeretnéd nem a férfiakét,akkor műttesd meg a melled mert edzéssel nagyobb nem lesz.
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!