Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel/étrenddel...

Milyen edzéssel/étrenddel lehet ilyen alakom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Remélem jók a linkek :) 16 éves vagyok 157cm és 50kg.

Alapvetően nincs rajtam súlyfelesleg,de a hasam nagyobb,mint kéne neki(nem túl lapos).



2016. dec. 31. 09:28
 1/8 anonim válasza:
Ezen a csatornán megtalálsz mindent hogy mit csinálj [link]
2016. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne zabálj és járj le a terembe. Sok hasizom edzés kell, egy kicsit erőltesd meg magad és meglátod beválik. :)
2016. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 31. 10:25
 4/8 anonim válasza:
Az első válaszolóra ne hallgass. Tuti nem olyan edzést akarsz, mint amilyet az a csávó csinál. Kezdjük ott hogy nem is való az nőknek.
2016. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a SittesTréning (saját testsúlyos (kör)edzés) és a CrossFit jön be nagyon. Előbbire ezen a néven tudsz keresni az interneten vagy a FaceBook-on. Hamar jó kondiba lehet tőle kerülni és a társaság is remek. CrossFit/Funkcionális ezdés sok helyen van manapság, de szerintem kevés a szakmailag jó. Ha érdekel, tudok ajánlani néhány ilyen helyet. Az erőt és az állóképességet egyaránt fejleszti, formás szálkás alakot lehet vele csinálni.

Megfelelő étrend, elegendő fehérjebevite kell az erősödéshez. Ha zsírégetéshez elegendő kardioezdés is kell, több mint ami a CrossFit-ben van. Futás, úszás, bicikli, télen sífutás is jó kardioedzésnek. Az úszást nagyon ajánlom kiegészítésnek, kíméli az ízületeket és erősítés utáni rekreációra is jó.

Valamilyen nőies mozgást is ajánlanék Neked, torna, tánc, balett, pilates, jóga, ... amihez kedved van.

2016. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Miért kéne elegendő fehérjebevitel egy ilyen hasra?? Úristen, legalább ne adnátok tanácsokat amiről fingotok sincs.
2016. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! :) és Boldog Újévet
2016. dec. 31. 15:28
 8/8 anonim válasza:
Én vagyok az első válaszoló én nem is az edzést akartam mutatni neki hanem az étrendet mert nagyon sok okosságost mond de edzéseket is mond a videókban nőknek is
2017. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!