Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétával+kardióval lehet...

Ha diétával+kardióval lehet fogyni és edzéssel/erősítéssel izmosodni, akkor nyárra lehet szép alakom?

Figyelt kérdés

Minden reggel 20perc kardio, heti 5x este 20perc kardio+30perc edzés/alakformáló torna+20perc fegyencedzés+20perc nyújtás, napi 2-4óra séta a kutyával, suliba +fél óra odavissza.

Június 10-ig (mennyit) fogyhatok, formásodhatok ezzel?

165cm és 72,3kg

A cél 50kg lenne.


2018. febr. 19. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat, de mitől lettél 72kg? Mert ha a rossz evés miatt, akkor majdnem hiába edzel.


A kaja sokkal többet számít, mint az edzés. Edzhetsz akármennyit, ha hazavágod a rossz étkezéssel.

2018. febr. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen az étkezésre is figyelnék, oda is írtam, hogy diétával+kardióval, de igaz, nem írtam le részletesen.

Szóval az van, hogy lelki fájdalom miatt elhanyagoltam magamat. Régebben se sportoltam sajna, max séta boltba meg ilyen alapvető dolgok, viszont nem ettem sokat, mostanában viszont elég sokat ettem, meg ki sem mozdultam jó ideje. De eldöntöttem, hogy változtatok.

Szóval az étrend:

Elhagyok minden cukros, lisztes, zsíros ételt.

Sok zöldség, gyümölcs.

Tojás, túró, joghurt, hal, meg talán nagyon ritkán csirke, pulyka hús.

Tészták, krumpli helyett hajdina, köles, barna rizs.

Meg ilyesmi. Tehát a cél nem csak fogyni, hanem az egészségesebb életmódra való áttérés(ezt régóta szerettem volna meglépni, de most határozottan belevágtam).

2018. febr. 19. 09:16
 3/4 Csehi Levente válasza:
Szia... egy éve edzek, elkezdtem oda figyelni a kajára de olyan diétás vagyok ahol hetente egyszer kétszer megengedték magamnak például egy Döner kebabot meg ilyeneket amit tudok ajánlani: kardio mellett mindenféleképpen súlyzós edzést is végez mivel attól leszel szép feszes. A csirkét és pulykát semmiképpen ne hagyd el a legjobb húsok véleményem szerint. Egyél fehérjedúsan és a szénhidrátot próbáld háttérbe feszíteni, sok sikert a továbbiakban :))
2018. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ennyit nem fogsz fogyni, bár valami esély van rá, de ez azért igen tempós fogyás, nem mindenkinek jön össze.

Viszont tömegelésre nem lesz már időd, úgyhogy különösebb izmosodást nem várnék, legfeljebb egy egész keveset, ha kezdő vagy és jól edzel.

De kezdőknek inkább heti 3 teljes testes edzés ajánlott (bár biztos van, aki máshogy gondolja és neki bejön, szóval csak ez ne állítson meg, valószínűleg már átgondoltad, mit miért akarsz).

2018. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!