Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Vannak, olyan nassolni valók,...

Vannak, olyan nassolni valók, amiktől nem lehet hízni? Azt a nassolni valókat úgy értem, amikben kevesebb a cukor, és nem tömör számra eszem, pl csoki vagy valami ilyesmi

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jégkocka
2020. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Amiben kalória van, attól lehet hízni.

Hízás a kalóriatöbblet eredménye. Ameddig többet égetsz el, mint amit beviszel, addig azt nassolsz amit akarsz, nem fogsz hízni. Ha kevesebbet, akkor akármit nassolhatsz, hízni fogsz.

2020. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,Köszönöm.Amire az van ráírva,hogy zero pl a csokira,abból sem lehet ugye nagy mennyiségben fogyasztani? de az jobb mint a rendes csoki,vagy ugyan olyan?
2020. máj. 2. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha semennyi cukor nincs benne, akkor is lehet tőle hízni, lásd sós kekszek.


Viszont ha lassan ehető dologról van szó, az valamennyit segít. Ilyen az alma meg a sárgarépa. Mivel meg kell rágnod, nem leszel képes egy vagonnyit felzabálni. Nekem a héjas szotyola is működik, ugyan a mag eléggé magas zsírtartalmú, de borzasztó lassan lehet enni.

2020. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En epp most vacsizok, alpro szojajoghurt, bele alma, plusz egy kis fahej. Edesitot se raktam bele, olyan finom. Edes es engem nagyon laktat.

Kokusztejes tejberizs is finom es keves kaloria van benne. ;)

Turo, edesitovel+ lekvarral (persze ez is a leheto legalaxsonyabb kaloriatartalmu.)

2020. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szárított banán, igazi nassolni való és nagyon finom.
2020. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 😄
2020. máj. 3. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nullkalóriás ételek pl. a savanyúságok is, én imádom a gyöngyhagymát, csemegeubit magában is :D Ehetsz szárított gyümit, magvakat, bár ezek kalóriadúsak ugyan, de egészségesek (és k...va drágák :DD). Nyers répával és zellerrel engem kilóra meg lehet venni pl :D Étcsoki az nagyon jó, minél magasabb a kakaótartalma, annál egészségesebb, napi 1 kockától pedig nem leszel koca. Mérték.
2020. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!