Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbis etelektl valoban lehet...

Norbis etelektl valoban lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ugy is lehet fogyni a Norbi kajaktol, hogy nem mozogsz semmit ?
2021. febr. 17. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Én ritkán rendelek tőlük Update menüt. Nem azt mondom hogy csak azt eszem, de heti 1-2 alkalommal szoktam ebédet rendelni tőlük. Odafigyelek mellette a taplalkozasomra, a kcal mennyiségre is. Hogy most ettől vagy sem, de fel év alatt 6 kilót fogytam. Viszont nem minden eteluket bírom megenni, mert hasmenést okoznak nálam éppen ezért rendelem ritkán csak. Én azt mondom próbáld meg, de ne edd azt minden nap csak építsd be az etrendedbe kicsit a változatosság kedvéért.
2021. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A Norbis-édességek annyiból jók, hogy nem hízol vissza tőlük (mértékkel fogyasztva!), de viszont a fogyást is gátolják. Inkább akkor érdemes fogyasztani őket, ha már elérted a kívánt alacsony súlyt.
2021. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!