Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a véleményetek Shobert...

Mi a véleményetek Shobert Norbiról?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 15:13
1 2 3
 11/27 NTBS ***** válasza:
93%
Eleinte pozitív szereplő volt, de sokat romlott.
2022. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%

11

Mikor volt pozitív szereplő?

2022. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
Szélhámos és trash celeb.
2022. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%
egy f@sz
2022. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Néha felháborodnak egyes kijelentésein (a tespedésről, a dagadt nőkről, az önámításról, hogy "jaj, én csak rossz genetikával születtem", stb), azokban mindig 100%-ban igaza van.
2022. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

15:

Meg mondjuk azok is felháborodnak, akiknek vannak természettudományos alapjai, és tudják, hogy mekkora sületlenségeket beszél.

2022. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
34%
F@szfej
2022. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%

#16,

:D

Persze, mert oly' sok termeszettudomanyos érv hangzik el ellene, pl itt a kommentek is hemzsegtek a tudomanyos érvektől.

:D

Egyszerűen haragszanak rá, mert igaza van:

"dagadt picsa, fogyjál le, mert a kutyának nem kellesz, max akkor, ha nincs jobb"

Erre többnyire az a "válasz", hogy "f@szfej".

2022. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%

18:

Nincsenek súlsúly problémáim, vékony vagyok és jó az erőnlétem, rendszeresen sportolok, szóval nem savanyú a szőlő.


Ettől még Norbi butaságokat beszél, nem hogy a táplálkozástudomány alapjai hiányoznak nála, de még az általános iskolás biológiai és kémaiai alapok. Rendkívül káros a tevékenysége, mert hülyíti az embereket. Az egy dolog, hogy ezzel pénzt húz le róluk, ennél károsabb, hogy eleve elhibázott módszert hirdet a fogyásra.

2022. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

#18


Én is rendszeresen járok edzőterembe és talán mondhatom azt, hogy a többségnél egészségesebben táplálkozok. Egyáltalán nem érdekel mit mondd Norbi, nem én vagyok a célközönség. Viszont igen, butaságokat beszél. Felesleges századjára leírni, túltárgyalt téma már. Röviden: Nem a felesleges szénhidrát csökkentett kaják miatt fogynak a vásárlói, hanem egy átlagos update napi menü kb. 1600-1700 kcal.

Na most, aki túlsúlyos az ennek talán a kétszeresét is megette egy átlagos nap. Így ha fele ennyit visznek be, nyilván fogyni fogynak. Csak ahelyett, hogy számolnák a kalóriát, inkább veszik ezeket a túlárazott szarokat.


Szakmai zseniális üzletember, azt viszont el kell ismerni. Jól felépítette amit csinál, jól vezet meg embereket.

2022. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!