Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a véleményetek Shobert...

Mi a véleményetek Shobert Norbiról?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 15:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%

#20,

"Nem a felesleges szénhidrát csökkentett kaják miatt fogynak a vásárlói, hanem egy átlagos update napi menü kb. 1600-1700 kcal."

vs

"Na most, aki túlsúlyos az ennek talán a kétszeresét is megette egy átlagos nap. Így ha fele ennyit visznek be, nyilván fogyni fogynak. "


Tehát igaza van és a dagi azért dagi, mert többet eszik, mint amennyit kellene.


"Csak ahelyett, hogy számolnák a kalóriát, inkább veszik ezeket a túlárazott szarokat."

Így igaz, de attól, hogy túlárazottak, az a téma szempontjából teljesen mellékes. Igen, te meg tudnád oldani olcsóbban, de azért, mert odafigyelsz magadra.

De ettől még Norbinak igaza lesz abban, ami a lényeg: a dagadt azért dagadt, mert túl sokat zabál és nem mozog.

A többi csak süket duma, önigazolás, és a pc miatt érzékenyített emberek instant reakciója.


#19,

sosem vizsgáltam ezt biokémiai alapon (zárójelben, hogy te sem írtál le ilyen érveket), én azokról az igazságokról beszéltem, amiket fent is idéztem, aminek a lényege, hogy "a dagi azért dagi, mert sokat zabál és otthon döglik ahelyett, hogy mozogna". Akik kritizálják, soha nem biokémiai érvekkel jönnek, hanem azzal, hogy "jaj, igenis vonzó a 80 kilós 160 centis nő, a csontokkal csak a kutyák játszanak, stb"...

2022. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

21:

Az önmagában semmi, hogy aki túl sokat eszik, az elhízik, ezt mindenki tudja, ehhez viszont semmi pluszt nem tesz hozzá, csak butaságokat hirdet, áltudományos alapon. Az, hogy suttyó kövér prolik is fikázzák, nem jelenti azt, hogy akik komolyan kritizálják, azoknak ne lenne igazuk. A másik oldalon, mellette viszont kizárólag olyanok állnak ki, akiknek fogalmuk nincs a táplálkozástudományról.

2022. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%

#22,

"Az, hogy suttyó kövér prolik is fikázzák"

Szépen meg kell nézni, hogy az őt kritizáló cikkekből mennyi a "Norbi lealázza az embereket, pedig xy szülés után 80 kilósan is gyönyörű" és mennyi a "Norbi helytelenül magyarázza a szénhidrátok lebontását".

Mindig a durva de igaz kijelentéseiből van sajtóbotrány, mert a pc sznoboknak nem tetszik az igazság, hogy az elhízott picsa nem gyönyörű, hanem undorító.

És az, hogy olyanok IS kritizálják, akik táplálkozástudományi oldalon jártasak, nem tartozik ide, mert azok aránya minimális.

2022. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

23:

Hát pedig legnagyobb botrány abból volt, ahogya cukrot a kokainhoz hasonlította, máskor pedig abból, hogy szénhidrátszegény termékként adta el a kakaós csigáját, ami 10%-al tartalmazott kevesebb szénhidrátot, mint egy normál kakaós csiga.


A táplálkozástudományos részt nem úgy értem, hogy cska dietetikusok kritizálják ezen az alapon, hanem hogy bárki, akinek nagyon minimális alapjai vannak a táplálkozásról, akár csak kicsit is utánaolvasott.


De elegyszerűsítve a lényeg, hogy az egyik oldalon, akik védik, csak tudatlanok vannak, akik támadják, ott meg vannak tudatlanok is, meg olyanok is, akik joggal támadják.

2022. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24,

Üsd be bármelyik keresőbe, hogy "Schobert Norbi botrányos kijelentés", aztán számold össze, hány tudományos kritikusa van. 0.0001%.

"A táplálkozástudományos részt nem úgy értem, hogy cska dietetikusok kritizálják"

Én sem úgy értettem, ahogyan fent leírtam. De nyilván ezt pontosan tudod.

"De elegyszerűsítve a lényeg"

hogy kapálózva tagadod azt a tényt, hogy ellene a tudományos érvek aránya minimális.

A bajuk vele, hogy kimondja azt a faék igazságot, amit mindenki tud, csak az elhízott disznók nem szeretik, ha kimondja valaki (hiszen a lakosság döntő többsége túlsúlyos).

"Aki dagadt, az 99%-ban maga tehet róla, ő eszi a legnagyobb sütit, döglik, nassol, velős pacal,stb, és ettől undorító lesz, aztán ezek még el is várják, hogy hazudjanak nekik. "

Az egyik kedvencem tőle "100 kiló felett nem a férfi kezdődik, hanem a vágódisznó".

2022. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
34%

Egy csaló. Ezt most már a hatóság is kimondta, ő pedig elismerte.

[link]

Amúgy meg egy nárcisztikus személyiség, aki képtelen elviselni a kritikát, viszont állandó szereplési kényszere van. Egyéb jellemtelenségeiről meg ne is beszéljünk.

2023. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Egy iskolázatlan tahó, aki olyannyira beképzelt, hogy folyamatosan lehülyézi az orvosokat és diabetikus szakembereket, mert ő ugyebár okosabb náluk.
2023. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!