Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update szerint hányas kódú a...

Update szerint hányas kódú a zsíros kenyér? Én olyan kenyérre kenem a kolbászzsírt, ahol 100 gramm kenyérben 30 gramm szénhidrát van. A régi update kenyér 100 grammjában is kb 30 gramm szénhidrát volt nem?! Szerintetek ez így milyen kódú?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 18:29
1 2
 11/15 Keldaa válasza:

Hello Hello!!

Én egy szoval nem irtam hogy vegyen norbi kenyeret vagy esetleg látta valaki?? Szondika drága én sem veszem-vettem meg mert nekem nem engedi a pénztárcám söt le kell irjak hogy rohat drága fél kg liszt 1000 ért pff máskülönben meg a cba-ba van ceres kenyér vagy sokmagvas tök finom és én ugy fogytam le hogy közel nem voltam a norbi boltba hanem csak a kodokat néztem :):)

De én ugy gondolom ha most 1 héten meg eszel egy jó zsiros kenyeret váljék egézségedre és tök mindegy milyen kenyérre kened most attol nem fogsz hizni sem fogyni:)

Nem a Norbi a lényeg hanem életmod változtatás Pcos vagyok sajna nekem nagyon kell figyelnem a táplálkozásra nekem a Norbi kod teljesen be vált és volt mikor ugyan ugy ettem nokedlit tésztát stb mégis le ment a 12-kg :)Csak nem minden nap :O

További szép napot nektek

2012. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Réka már jó ideje csak a 6g-s kenyeret eszi. Egy 6g-s kenyér összesen 300g, kb 10-12 szeletre vágható, tehát egy szeletben 2g Ch van kb. És egy szeletnél nem eszik többet vacsira. 2g Ch-val meg még este sincsen semmi baj. A zsír meg csak akkor tud elraktározódni, ha sok CH-val fogyasztod.

Szóval csak nyugodtan, de update kenyérrel!

2012. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

DA34-es kategória.

Mit kell ezen vitatkozni, a hülye is látja.

2012. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Colonel Simi válasza:
A Magyar ember szeret enni, de a mai bolond 21.század már elhüjített minket is szóval mindenki kivan ezzel a diétával, jól van megértem ha már nagyon kövér, de sovány meg izomember se legyen az sportolónak való dolog, jó talán a nőket megértem a mai világba, hogy a kövéreket nem szeretik, de kinek mi teszik gondolom egy pár embernek ez a véleménye erről, amúgy rohadtra szeretem a zsíros kenyeret meg egyebeket!!!!!
2012. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lantos Szilvia válasza:
A zsír nem gáz, csak a kenyér nem mindegy, bár én estére már nem preferálom a zsíros kenyeret, inkább egy kis könnyed salátát, vagy már azt sem. Semmi sem egészséges manapság, nem tudjuk már mit eszünk, a párom pék, sajna tudom én is miből készül a kenyér... lehet, hogy a Norbis kenyér sem egészséges, de bárki elhiheti... a boltokban forgalmazott más pékáruk sem jobbak egy fokkal sem... és még hízlalnak is... Én Norbizok tovább :))
2013. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!