Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az Update módszer tényleg...

Az Update módszer tényleg olyan hatásos, mint mondják?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem működött.

Természetesen nem szabad elfelejteni, hogy aki fogyni akar, az ugyan bekaphat reggel pár szem sült krumplit és egy-egy db palacsintát, de reggel sem eheti degeszre magát, csak azért, hogy este kibírja egy salátával.

És ami még NAGYON fontos: akármennyire mondja az update, hogy a zsír a "barátunk", a szénhidrát meg nem, sajnos a zsír sem a barátunk, mert iszonyú magas a kalóriatartalma, és ez is számít. Tehát óvatosan a zsírral, mondok példát: lehet enni tarját a csirkemell helyett, akár jól is lakhatsz vele, de az ételek nem tocsoghatnak az olajban, és nem ehetsz meg vacsorára 10 deka szalonnát 2 db paradicsommal.

2012. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is bevált!! Szeretem is csinálni!! Ajánlom mindenkinek!!

És teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!!!!

2012. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az Update kaják tele vannak szójával, számolnod kell a gyakori slozi látogatással, hajhullással és ha csaj vagy akkor a mensi elmaradásával.Persze ezek mértéke az elfogyasztott szója mennyiségétől függ.

De a szóján kívül is rengeteg adalékanyagot tartalmaznak az Update kaják. Nézd meg a termékeken az összetevők felsorolását. Annyi mesterséges anyag nevet fogsz ott olvasni, hogy beleszédülsz!

Azzal is számolnod kell, ha visszatérsz a megszokott ételeidhez, hatványozottan jönnek vissza a kilók. Az, hogy a fitt-házaspár, meg pár rajongójuk olyan vékony az a túlzásba vitt sportnak köszönhető. Javaslom nézz utána a google-ban az EXOREXIA-nak.


Ha megfogadod, hogy "Igenis le akarok fogyni!" és nagyon következetesen visszafogod az étkezésedet és annyit sportolsz, mozogsz amennyit hosszútávon be tudsz illeszteni a mindennapjaidba, akkor biztos, hogy fogyni fogsz. Nézz körül a google-ban és a különféle fogyókúrás programokból össze tudsz szedni magadnak olyan tanácsokat amik segítségedre lesznek a tervezett fogyásban.

2012. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Végtelenül egészségtelen.

Adalékokkal, szójával, gluténnal telenyomott drága hulladékokat árulnak, szinte minden termékük ilyen!


A szója, glutén nem csak káros, valakik rögtön rosszul lesznek tőlük, még kis mennyiségtől is (update esetében nem is beszélhetünk KIS mennyiségről, mert ezekkel dúsítják a lisztet is). A többi ember lassan, látensen lesz beteg ezektől, de update nélkül is eleget esznek, updéttal ezt lehet többszörözni! :(


Fogyni fogyhat vele az ember, mert alacsony glikémiás indexűek ezek a hulladékok, és sok hüly.e sajnos el is hiszi, hogy ezek jók.

De senki sem kényszeríti őket, hogy dőljenek be mindennek..



Lehet szénhidrát és gluténmentesen enni, zöldségekkel, húsokkal, gyümölcsökkel(persze nem abszolút ch mentesen, csak kevéssel, hiszen egy paprikában is van szénhidrát).


Tej még fontos, tele van marha inzulinnal, akinek nem jön be az update mert rosszul lesz vagy nem fogy, az a glutén hatása vagy a tej hatása miatt van.

2012. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
62%
Nekem is nagyon bevált,mondjuk semmi update kaját nem vettem soha!1.5 hónap alatt 5 kg fogytam úgy hogy hétvégén azért nem tartom be olyan szigorúan.Még 3-4 kg akarok fogyni de evvel a módszerrel nekem egyáltalán nem nehéz!
2012. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
25%
Persze csak bírd anyagilag!
2012. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Mit bírjak anyagilag?Hogy vettem egy édesítőszert cukor helyett,meg hogy reggelente veszek egy teljes kiőrlésű zsemlét?nem igazán költök extra dolgokra,nem igazán értem mire gondoltál, mikor írtam hogy nem veszek update kaját!!!!!
2012. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Stella0524 válasza:
62%
Én is ezt a módszert kezdtem el csinálni júl. közepén. Kényelmesen fogytam 8 kg-ot. Soha nem éheztem, és hétvégente bizony én is "bűnöztem". Szerintem betartható, én legjobban az esti étkezésre figyelek oda. Sok tejfölt, tejet, zöldséget, gyümölcsöt és natúr husit eszem. Innivalónak limonádét csinálok xilittel ízesítve. Norbis dolgokra nincs pénzem, de pudingot, joghurtot, müzlit néha megveszem. Teljes kiőrlésű termékeket fogyasztok, azt is mértékkel.Jah, és ami "tiltott" és megkívánom délelőtt eszem meg:)
2012. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Jól van, teljes kiőrlésű: ugyan úgy sok ch van benne, nagyon sokan híznak vele.. emellett a gabona héjáról bele van őrölve minden szennyeződés: vegyszer maradvány, penészek. Ennyi erővel jobb a fehér liszt!

Inzulin, vércukor emelésben sem jobb a tk liszt.


Édesítő cukor helyett: vannak természetes édesítők..

de az elterjedt, olcsó édesítőszereket ki garantálja, hogy kevésbé káros mint a cukor? Éppen hízást nem segítik, hát ez szuper. De ha ilyenek miatt lesz rákos daganat, mondjuk egy kis gabona és tej segítségével, akkor pár év alatt a daganat súlyát beleszámítva a testsúlyba jó nagyot lehet "hízni" ráadásul potenciálisan halálos..


Miért kell elcsábulni a vegyszeres kaják és a divatmajom képviselőik után? :(

2012. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Igazad van utolsó,de az a napi 1 zsemle és napi 2 kávéba csöpögtetett édesítőszer nem hiszem hogy olyan sokat ártana,bár ki tudja....Amúgy nem mondasz hülyeséget:)
2012. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!