Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Fogynom kell de...

Segítség! Fogynom kell de gyorsan. Valami hatásos és gyors diéta, módszer?

Figyelt kérdés
Fél év alatt meghíztam. Már lement úgy 5 kg, de még 5kg-ot fogynom kell! De ha többet fogynék, annak jobban örülnék... Gyűlölök belenézni a tükörbe, mert már utálom magam... Régebben jó volt nézni, hogy milyen vékony lettem, és több önbizalmam lett. Persze, a fiúk is udvaroltak nekem egyből. Jelenleg is van egy, aki ez alatt a fél év alatt nem látott engem. Most szeretne összejönni velem, és én is vele, de még fogyni akarok, hogy visszanyerjem a régi alakom, amivel megismert engem... Figyelmetlenségből híztam meg, és bánatos voltam, pont miatta... Mindig lemondom a találkozókat mert még nem nyertem el azt az alakot, ami régen volt. Könyörgöm ne szidjatok, értésetek meg, nagyon összetörtem... Bármit megtennék, csak minél gyorsabban sikerüljön leadnom legalább ezt az 5 kg-ot. Bármit megtennék érte!! Kérlek, segítsetek!
2012. máj. 2. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne kideríteni, hogy mitől híztál, és azt a körülményt kell megszüntetni.
2012. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bánatos voltam a fiú miatt. Nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. Szeretnék vele találkozni, de nem merek így... Ezért kérném azt hogy valami, bármi ami hatásos... Minél gyorsabban leadni ezt az 5 kgot. Utána vigyáznék!!! Attól híztam meg, hogy szinte egész nap csak ettem. Mindent... Vagyis beleestem a jojo effektusba...:S És persze, zsírosabb lettem, mint voltam... Köszönöm hogy nem támadtatok egyből le :)
2012. máj. 2. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Most mit vársz? Mondjon vki egy csodapirulát, amitől reggelre leolvad a hájad??? Ezt te sem gondolod komolyan.... Inkább hagyd abba a zabálást és menj el futni, vagy vmit mozogni, csak így fogyhatsz le tartósan. És ne akarj minél gyorsabban fogyni, mert akkor biztos, h visszahízod.


Amúgy meg, egy fiú sem ér annyit, h miatta elveszítsd az önkontrollt és hülyére zabáld magad. Mi lesz ha nem jön össze, megint a kajába folytod majd a bánatod? Ha tényleg szeret, nem számit neki az az 5 kilo, ha meg emiatt nem kellesz neki, akko egy kib*szott nagy s*ggfej, örülj, h megszabadulsz tőle.

2012. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A zabálást már abbahagytam, le is ment úgy 5-6 kg. Már nem olyan sokat kell fogynom. Futni menni fogok, és sokat mozgok. 4 nap alatt 2kg-ot legalább remélem leadok úgy, hogy közben csak gyümölcsöt és zöldséget eszek, de azt is keveset...
2012. máj. 3. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező. Nem akarlak megbántani, de így el se kezd az egészet. Ezzel a módszerrel és hozzáállással eleve kudarcra van ítélve a próbálkozás is, aminek elkeseredés és evés lesz a vége. Ésszerű módszerekkel kb másfél hónap alatt le lehet adni 5-6 kilót. Ahogy te leírtad egész biztosan nem. Alapvetően rossz a táplálkozási gondolkodás az elvárásaid pedig köszönőviszonyban sincsenek a fizika/biológia törvényivel. Válassz reális célt és jobban (sokkal ésszerűbben) tervezd meg az étkezésed és a mozgásodat.
2012. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még az is segített volna, ha leírod a magasságodat és a súlyodat is.
2012. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!