Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 6-8 kg-ot szeretnék lefogyni....

6-8 kg-ot szeretnék lefogyni. Rubint Réka melyik videójával lenne a legkönnyebben, leggyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem Rékán fog múlni a fogyás, hanem az étrenden. Legyen meg a 2-3 ttkg protein, 2-1 ttkg szénhidrát, utána majd foglalkozhatsz Rékával. Igazából mindegy, hogy melyik videjó, a lényeg, hogy minősüljön aerob mozgásnak és tartson legalább 30-40 percig.
2013. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 katerina106 válasza:

En ezt ajanlanam,nagyon jo.Par hete en erre tornazom es megvagyok elegedve.

[link]

2013. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, nagyon sok minden az étkezésen múlik, hogy mit eszel meg, és kell hozzá aerob edzés!
2013. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jaja, de egyébként a napi 20 perc nagyon jó, kardioval kombinálva. Én kezdetben minden második nap, aztán már minden nap végigcsináltam a teljes 80 percet, utána még 30-40 percet intenzíven kardioztam mellé. 2 hétig nem történt semmi, aztán hirtelen iszonyatosan elkezdtem fogyni, látzott az izomtónusomon is, a bőröm is nagyon feszes lett.

De, a kaját sem spóroltam ki :D Csak inkább reggel ettem sokat, és csak egészséges kajákat, semmi cukor, péksüti, fehér lisztes kaják stb. Éhezve nem lehet sokat mozogni, pedig a jó fogyáshoz az is kell.

2 hónap alatt 10 kilót fogytam, 69-ről.

20/l

2013. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!