Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Egy hónapja tornázok napi 20...

Egy hónapja tornázok napi 20 percet rubint rékára, de semmi eredmény. Van értelme folytatnom?

Figyelt kérdés
Eddig semmi se látszik, pedig utána néztem és másoknak már 2 hét után látszik valami...folytassam?
2013. jan. 24. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó az étrend...
2013. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azert lehet mert csak 20 percetsinalsz. Gondlom abban a 20 percben pihensz is mi? Egyreszt szerintem mondjuk edz legalabb egy orat vagy masfelet es ha azt megcsinalod minden nap akor egy honap mulva latszani fog!! Csak is vizet igyal, legalabb ki mossa a testedet! Tenyleg ne igyal semmi cukrosat meg csumolcs leket se igyal mart abban is sok a kaloria! Semmi edesseg semmi nagyon zsiros kaja! Ha ezeket betartod es egy honapig csinalod akkor lesz ered menye. Jah es sok zoldseg meg gyumolcs!!
2013. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem pihenek azt a 20 percet rendesen csinálom.

Csak a fenekemre és a combomra edzek, a hasammal semmi baj nincsen.

Az étrendemmel nincs gond.

2013. jan. 24. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert ez valószínűleg egy igen komolytalan edzés.

2. Mert az étrended amivel "nincs baj" alapvető lenne, és elég valószínű hogy nagyon rossz. Kitalálom: pufirizs, joghurt, zab, sovány hús, protein por?

2013. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az étrenden áll vagy bukik az egész, a nincs baj étrend mit is jelent pontosan? Ha rossz az étrend és fogyni akarsz, akkor nem fog sikerülni.
2013. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az étrendedre én is kíváncsi lennék..


és amúgy réka nekem nem jött be.. nekem nem azért mert nemlátszott semmi, ugyanis addig vele el sem jutottam hogy esélye legyen látszani.. olyan egy irritáló nő (számomra, de van akinek szimpi..) hogy 2x bírtam rávenni magamat hogy megcsináljam az add önmagad dvd-t (végig, nem 20 percet..) és az edzés után nem is éreztem úgy magamat, mint most PÉNTEK ENIKŐ edzések után.. a lényege kb ugyanaz, de enikő intervall és zóna edzéseitől is olyanszintű izomlázam volt, mint rékától egyszersem.. szerintem enikő sokkaljobban átmozgat, tényleg éreztem hogy átmozgatta az izomzatomat, nem úgy mint rékánál..


EZZEL NEM AZT MONDOM HOGY Ő NEM JÓ, ISMEREK OLYAT AKI VELE FOGYOTT.. NEKEM nem jött be, ennyi..


ha gondolod, próbáld ki Péntek Enikő zóna edzéseit meg intervallját.. nagyon brutál, de rendes csaj. :) hamár tudom hogy fájni fog mindenem, jó úgy belefogni az edzésbe, hogy egy szimpatikus ember fejét lesem, nem egy neméppen szimpinek mondhatóét.. :D na..


szóval étrendet írj légyszives, és egyébként szerintem is kevés lehet a 20 perc per nap.. és ha gondolod szerezz Enikő dvd-t. :D

2013. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó tudsz tőle videót linkelni? erre kíváncsi lennék :D

Az értendemből kizártam az7 édességeket és a cukrot, meg a tésztaféléket. Teljes kiörlésű kenyeret eszek, sok húst, és napi 5x étkezem, és zöld ízesítetlen teát iszom. Az hogy épp mit változó, általában reggelire pirítós, tízórai gyümölcs, ebéd valami csirkehús körettel (kivéve rizs és tészta, főleg krumpli), uszonna szintén gyümölcs, vacsora pedig saláta + még valami (pl joghurt pirítós stb..)

De rajtam össz-vissz 3 kiló felesleg van, nem hiszem hogy ezzel lenne a baj, látszania kéne szerintem :/

2013. jan. 24. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tudok.. mondjuk elvileg van valahol fent sok kis videó tőle, de nem tudom hol, ismerősök írkálták.. :/
2013. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tk kenyér, krumpli, joghurt.


Ez hol tér el az átlag elhízott ember mindennapi táplálkozásától? Az édességben.


Ezért írtuk, hogy nem lehet ilyen meggyőződéssel kiállni a táplálkozásod mellett, ez rengeteg szakember szerint nagyon rossz, hagyományos kajálás, se tej se gluténmentesség, se valami komolyabb keményítő elhagyás , áh..

2013. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
drasztikusan nem szeretnél változtatni az étrendemen mert akkor nagyon lefogyok felsőtestről is, ezért maradtam a mérsékelt diétánál...de mivel nem +20 kiló van rajtam, csak kéne látszania az edzésnek :/ de azért érdekelne, milyen étrendet javasolnál?
2013. jan. 24. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!